Rainbow High Runway Rush (PS4)

Obrázek (399987)
29,20 EUR 24,13 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 416 points
This product can be obtained as:70 800 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 29.7
Code274710EAN5060528039642ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures, Arcade platformers
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline
Age Rating3+
Description

Vítejte ve světě Rainbow High. Jde nám o to, abychom dali vyniknout své pravé barvě prostřednictvím kreativity, módy a přátelství. Pokud zvládnete duhovou střední, zvládnete cokoli.

CRRR! "Velké oznámení v učebně Runway. Všichni studenti prvního ročníku se mohou dostavit do místnosti 112. Opakuji, velké oznámení v učebně 112!"

Vypadá to, že jste právě dostali svůj první výtvarný úkol - téma zní "Všechno je umění". Zahrajte si na svou oblíbenou postavu z duhové střední, Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler a Violet. Využijte jejich jedinečného talentu a společně se snažte představit své nejlepší dosavadní dílo. Tým s nejlepším nápadem získá možnost naplánovat velký školní projekt. Je čas proměnit tvůrčí boj v kreativní genialitu.

Na Rainbow High je tolik míst, kde můžeme najít inspiraci pro váš první úkol. Projděte si školu. Začněte v atriu a prohlédněte si majestátného jednorožce, pak si se studenty ve společenských místnostech dopřejte nejnovější čaj. Prozkoumejte kolejní chodby a zastavte se v Sunnyho ložnici, až se dostanete do studentského salónku, kde si můžete zahrát videohry nebo pořídit několik skvělých selfie. Vydejte se do Rainbow Union, do prvního patra, kde najdete zábavné materiály v Fabric Studiu a mnoho dalšího.

Při práci na úkolu sbírejte duhové diamanty a po cestě hledejte nápovědy, které vám pomohou otevřít duhové skříňky. A využij jedinečné talenty každé postavy k odemknutí těch nejúžasnějších oblečků, zatímco budeš pomáhat svým kamarádům v jejich kreativních úkolech.

Tento projekt bude intenzivní a občas prověří přátelství. Pomozte svým nejlepším přátelům se sblížit a překonat jejich rozdíly. Tohle zvládnete!

 

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings