Heart & Slash (PS4)

Obrázek
12,33 EUR 10,19 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:598 points
This product can be obtained as:29 900 points
In Stock
Personally Most:todayWith a delivery company:Monday 6.2
Code083262ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures, Arcade platformers
Cover LanguageEN
Audio LanguageEN
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline
Age Rating7+
Description

Hrajte v roli hearties, chybného robota bojujícího za vlastní identitu proti poskokem standardizace. Po cestě se setkáte se Slash, drsným veteránem dystopického světa kde se odehrává hra Heart and Slash . Napříč různými procházení hrou se budete snažit zaujmout pozornost Slashe, ale jak to uděláte bude záležet jen na Vás. S každou úkolem přichází možnost zaujmout Slashe, budete mít pár možností, které rozhodnou o vztahu robotů a o konci příběhu.

Vyberete si nezávislost, nebo se rozhodnete být milováni? Nebo najdete rovnováhu, která umožní rozvoj ve vztahu? Bojujte za využití 75 různých zbraní a 60 různých náhradních částí těla, které změní styl hry. Teleportujte se, zastavte čas, létejte za pomoci jet packu, skákejte po stěnách, odhalujte slabosti nepřátel a tak dále. Od obyčejných, až po hru měnící, budete mít možnost vyzkoušet tisíce kombinací. zemřou a zkuste to znovu. Permanentní smrt znamená, že hra Heart and Slash není vůbec jednoduchá! Ale smrt by neměla nic znamenat, protože roboti se dokáží do nekonečna klonovat.

Při každém novém startu hry budou úrovně, kterými se musíte probojovat, předměty a zbraně změněny. Unikátní styl animace, který přinese vzpomínky na staré herní systémy. Ve hře nejsou žádné prostoje. Úrovně jsou krátké a brutální, a hra by při úspěšném herním posezení neměla zabrat mnoho času (jestli se Vám něco takového podaří, je ale jiná záležitost). Konec konců hraní Heart and Slash není o ovládnutí jednoho herního stylu. Je to o schopnosti adaptovat se podmínkám, které dostanete a co nejlépe je využít.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings