No Place Like Home (PS5)

Obrázek
33,73 EUR 27,88 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 636 points
This product can be obtained as:81 800 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 29.7
Code276963EAN5060264378456ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures, Arcade platformers
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Features of Game1 player only offline
Age Rating7+
Description
Jako Ellen Newlandová se v roztomilé, oddychové simulaci No Place Like Home vydejte naposledy navštívit svého dědečka, tady na Zemi, předtím než se natrvalo přestěhujete na Mars. Jak ale brzy zjistíte, váš dědeček je nezvěstný a jeho farma byla nedávno zničena.
• Pucujte: Uklízejte přírodu, likvidujte hory odpadků, luxujte smetí všeho druhu, recyklujte suroviny a vybudujte farmu svých snů! Všechno, co potřebujete, získáte recyklací všudypřítomných odpadků, a pokud se k tomu všemu spřátelíte s místními, budete je moct požádat o pomoc při farmaření i dobrodružných výpravách.
• Farmařte: Proměňte se ve farmáře, zasívejte nalezená semínka a z vypěstovaných produktů vařte chutné pokrmy, které poté vyměňujte za užitečné předměty. Najít a pěstovat můžete spoustu rostlin, ovoce, zeleniny, květin i stromů. Svoje vysněné farmaření si navíc můžete zpestřit výrobou medu, džemů, majonéz a mnoha dalších trvanlivých potravin.
• Zkoumejte: Vyrážejte na dobrodružné výpravy a prozkoumejte celou řadu rozmanitých míst. Projděte křížem krážem úchvatné Osamělé kopce a napravte škody na přírodě napáchané tamními jedovatými plyny, zachraňte zvířata před mrazivým počasím v oblasti Ledových vrcholů, neutralizujte nebezpečnou látku unikající ze staré továrny, která proměnila okolní vegetaci v obří houby, nebo udělejte díru v obrovitánské přehradě a osvoboďte řeku, aby se do pouště mohl vrátit život.
• Bavte se: Nalézejte a zachraňujte hospodářská zvířata zatoulaná v údolí a navazujte s nimi přátelství. Pokud si získáte jejich důvěru a budete se o ně dobře starat, můžete si být jisti tím, že vám to vrátí. A až budete připraveni, ukažte ostatním, jak se umíte odvázat – nasaďte svým zvířatům legrační klobouky a uspořádejte pro ně nezapomenutelný večírek!
• Renovujte: Přestavte, zrenovujte a vyzdobte svůj dům a proměňte ho v dokonale útulné sídlo. S pomocí úžasných dekorací a předmětů rozesetých po celém herním světě vytvořte domov podle svého gusta. Koneckonců – všude dobře, doma nejlépe!
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings