Madden NFL 24 (PS5)

Obrázek
38,93 EUR 32,17 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 888 points
This product can be obtained as:94 400 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 16.7
Code277167EAN5030939125265ProducerPS5 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreSport games
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Image and SoundDolby Digital 5.1, DTS Digital Surround, UHD Bluray (4K)
Features of Game1 player only offline, 1-4 players offline, 2-4 players online
Age Rating3+
Description

Technologie Sapien přináší skok kupředu v realističnosti hráčů NFL díky větší definici těla a variabilitě postavy sportovců, což vede k realistickému pohybu hráčů.

Díky chytřejší umělé inteligenci navíc máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli, a řada dalších vylepšení systému FieldSENSE zaručuje větší kontrolu a realističnost na hřišti.

TECHNOLOGIE SAPIEN
Skok v oblasti technologie postav přináší nové anatomicky přesné kostry fotbalistů NFL, které zaručují pohotovější a realističtější pohyb.

FIELDSENSE - VĚTŠÍ KONTROLA A REALISMUS
Nejnovější verze FieldSENSE zaručuje vylepšené základy hratelnosti, které se pozitivně odráží na ovladatelnosti a realističnosti všech způsobů hraní.

VYLEPŠENÍ AI
Chytřejší umělá inteligence umožňuje plynulejší a realističtější akce hráčů a jejich reakce na vaše strategie, takže máte větší důvěru v to, že vaši spoluhráči řízení hrou odehrají akci tak, jak jste zamýšleli.

VAŠE SLÁVA, VÁŠ PŘÍBĚH
Dosáhněte během kariéry v NFL velkých úspěchů díky systému FieldSENSE a vylepšenému ovládání. Zvolte si pozici a typ postavy a přizpůsobte si svou superhvězdu tak, abyste splněním vytyčených cílů například na NFL Combine dosáhli kýženého pořadí na draftu, postupte na OVR 99 a vybudujte svůj odkaz zásluhou zbrusu nových miniher, živých hodnocení hráčů na různých pozicích a přizpůsobitelných postav po celý rok.

UKAŽTE JIM, JAK SE TO HRAJE
Předveďte se a vynikněte v tomto zcela novém prostředí. Pokračujte ve vývoji své postavy a hrajte s přáteli nebo proti nim v zápasech 3 na 3. Nahlašujte své akce za běhu jako dominantní superhvězda, získávejte hodnocení hráčů v reálném čase, a to vše ve velkém stylu s nejúžasnějším sportovním vybavením ve hře.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings