Horror Tales: The Beggar (PS5)

Obrázek
News
33,73 EUR 27,88 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 636 points
This product can be obtained as:81 800 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code306811EAN8436016711586ProducerPS5 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreHorror games
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish, French, Spanish
Image and SoundDolby Digital 5.1
Features of Game1 player only offline
Age Rating18+
Description

Vydejte se s hrou Horror Tales: The Beggar – navazující na úspěšný titul Horror Tales: The Wine z roku 2021 – na strhující cestu zasazenou do období po katastrofické události, na které vás v troskách roztříštěného světa čekají hrůza a děs pevně se prolínající se science fiction. Tento dechberoucí zážitek nabízí dynamické spojení fyzikálních soubojů s ohromujícími hádankami a zve vás do reality, ve které se za každou výzvou skrývá záhada širšího významu čekající na rozluštění.

Procházejte se zrádnou krajinou utvářenou chaosem kataklyzmatických sil, která představuje vše, co zbylo z kdysi prosperující civilizace. Transformační síla Unreal Enginu 5 vás do této postapokalyptické říše přenese v bezkonkurenčně realistické grafice přivádějící k životu všechny představitelné i nepředstavitelné překážky světa poznamenaného ničivou zkázou. Obdivujte tato úchvatně realistická prostředí a při tom zkoumejte trosky navždy zlomené civilizace.

• Bojujte: Používejte svoje jedinečné schopnosti v boji proti nelítostným nepřátelům a porazte je s pomocí robustního systému pro simulaci chaosu vytvořeného v Unreal Enginu 5.
• Vyvíjející se nemesis: Ve velkolepých bitvách představujících výzvu i pro vaše nadlidské schopnosti se postavte mocnému stvoření, které se vyvíjí a mění s každým vaším vzájemným střetnutím.
• Ovládejte svoje okolí: Proměňte den v noc nebo zaplavte okolní prostředí úžasnou bouřkou. Používejte svoje schopnosti moudře a postupte dál příběhem.
• Výpravný příběh: Ponořte se do vyprávění, které vás na vaší cestě k cíli zavede na mnoho rozličných míst po celém světě.

Fyzická edice  v krabici zářící ve tmě obsahuje navíc oboustranný přebal a kód ke stažení hry Horror Tales: The Wine, prvního titulu této série.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings