Gord Deluxe Edition (XSX)

Obrázek
37,44 EUR 30,95 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 816 points
This product can be obtained as:90 800 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 24.6
Code268313EAN5056208816320ProducerXbox Series gamesWarranty24 months
Specifications
Image and SoundDolby Digital 5.1
Game GenreHorror games, Shooters
Features of Game1 player only offline
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Age Rating18+
Description
Gord je temná dobrodružná strategická hra žánru fantasy určená pro jednoho hráče, zasazená do nehostinných, zpustlých zemí inspirovaných slovanskou mytologií. Abyste přežili v obležení odporných stvůr, budete muset rozšiřovat svoje hradiště. Abyste ale zvítězili, budete muset porazit temnotu číhající za palisádami. Velte kmeni Úsvitu a veďte dobyvačnou výpravu, která určí budoucí podobu celého království.
Z rozkazu krále se vydejte do nitra nezkroceného světa a budujte a rozšiřujte osady v sevření hord nájezdníků, stvůr a dalších nevýslovných hrůz. Ujměte se velení nad kmenem Úsvitu a poraďte si s etickými výzvami vůdcovství při vedení různorodého společenství lidí, jejichž bezpečnost a uchování si zdravého rozumu nebudou zdaleka to jediné, za co ponesete zodpovědnost. Chraňte je před hladem, nemocemi i traumaty, posilujte jejich víru a cvičte je v boji. Na oplátku vám slíbí věrnost a položí za vaši věc své životy. V zemích žíznících po krvi pozná totiž zakrátko každá rodina cenu oběti. A třebaže vaše hradiště představuje relativně bezpečné místo k oddechu, temnota nezná odpočinku. Nachystejte proto svou družinu, nalezněte odvahu prozkoumat okolní zpustlé země, veďte skrz ně dobyvačnou výpravu a zanechte za sebou odkaz, který určí budoucí podobu celého království. Čekat na vás budou pokřivená stvoření a zlovolná božstva, ale s pomocí mocných zaklínadel a zkušených bojovníků snad budete mít naději vnést světlo do temnoty.
• Dobrodružná strategie v temném fantasy prostředí: Veďte příslušníky kmene Úsvitu na jejich cestě hluboko do zapovězených zemí. Plňte úkoly, které budou utvářet jejich osobnost, ovlivňovat jejich duševní zdraví a rozhodovat o osudu jejich společenství. Zajistěte přežití svých poddaných v ponurém fantasy světě inspirovaném slovanským folklórem.
• Jedinečná budovatelská hra s prvky simulace přežití: Vztyčujte palisády, stavte budovy a postupně rozšiřte svoje hradiště ze skromné osady v impozantní pevnost. Přežití ale nebude snadné. Vašim poddaným bude neustále hrozit nebezpečí ze strany nepřátelských kmenů, hrůzných monster a tajemných sil číhajících v okolních lesích.
• Široká škála úkolů: Při plnění úkolů budete opouštět bezpečí hradiště z mnoha různých důvodů, například abyste zabránili hrozící pohromě nebo vyřešili osobní záležitost některého z poddaných. Hlavní cíle každého scénáře budou určovat další směr vyprávění, zatímco v rámci vedlejších úkolů a náhodných setkání se budete vydávat do útrob divočiny, abyste lovili legendární stvoření, odhalovali tajemství Prastarých nebo eliminovali smrtící zhoubu. V každém případě očekávejte nečekané.
• Vlastní, procedurálně generované scénáře: Uzpůsobte scénář svým představám, vybírejte z široké škály možností a pokuste se dosáhnout vítězství bez ohledu na okolnosti. Jděte na to zlehka nebo si uložte nesplnitelnou výzvu – upravit můžete téměř cokoliv. Vybírejte z rozličných hlavních cílů, zvolte velikost úrovně, intenzitu nepřátelských útoků, prostředí, ve kterém budete hrát, typy protivníků, kterým budete čelit, počáteční zdroje, a dokonce i nepřízeň počasí. A samozřejmě nezapomeňte na hrůzy…
• Dopady systému příčetnosti: Zdravé obyvatelstvo je ve hře Gord klíčem k přežití. Každá událost v životě vašich poddaných – od nemoci přes hlad až po smrt někoho blízkého – může ovlivnit úroveň jejich příčetnosti. Pečlivě ji proto sledujte, protože jakmile příčetnost poddaného dosáhne kritického bodu, zhroutí se nebo vám i dočista vypoví poslušnost.
• Pronášejte mocná zaklínadla: Potěšte bohy modlitbami a oni vám možná na oplátku propůjčí schopnost sesílat kouzla. Zaklínadla se liší svou povahou – některá jsou útočná, jiná obranná – ale všechna pomáhají naklonit dění na bitevním poli ve váš prospěch. Skryjte určitou oblast před zraky nepřátel, ovládněte hrozitánské bestie nebo obraťte nesvatý hněv proti všem, kteří se vám odváží postavit.
• Odhalujte tajemství světa na stránkách kroniky: Kronika přibližuje historii světa Gord, ve kterém se mísí reálná slovanská mytologie s temnou fantasy. Stránky vytržené z kroniky jsou rozeseté napříč celým herním světem a poskytují zapáleným hráčům další výzvu spojenou s jejich hledáním. Čím víc stránek najdete, tím víc se toho dozvíte o původu bohů, prastarých frakcích nebo tajemných zaříkávačích.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings