Afterimage: Deluxe Edition (XONE/XSX)

Obrázek
29,98 EUR 24,78 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 454 points
This product can be obtained as:72 700 points
In Stock
Personally Most:Monday 24.6With a delivery company:Tuesday 25.6
Code256240EAN5016488140201ProducerXbox Series gamesWarranty24 months
Specifications
Image and SoundDolby Digital 5.1
Game GenreHorror games, Shooters
Features of Game1 player only offline
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Age Rating18+
Description
Afterimage je ručně kreslená 2D akční dobrodružná hra, kladoucí důraz na rychlé souboje, svobodný rozvoj postavy, nelineární úrovně a napínavý příběh zasazený do zpustošeného fantasy světa. Roky poté, co kataklyzmatická událost přeživšími nazvaná „Vyhlazení“ téměř ukončila lidskou civilizaci, se mezi troskami hlavního města probouzí dívka trpící amnézií. Jmenuje se Renee, a aby získala zpět své ztracené vzpomínky, vydává se na cestu za záchranou své mentorky. Aniž by to tušila, uvede tím do pohybu události, které rozhodnou o osudu nového světa.
• Prozkoumejte nelineární svět a odhalte tajemství pohřbená hluboko v ruinách rozsáhlého, vzájemně propojeného světa Engardin. Jeden z nejvyšších bohů stvořil Engardin jako krajinu plnou přírodních divů, s gigantickými sopkami, strmými kaňony a hlubokými moři, ale také tajemnou věží sahající až do nebes.
• Komunikujte s více než 50 různými nehratelnými postavami, z nichž každá má svůj vlastní příběh a smysl bytí. Při plnění vedlejších úkolů pak zjistěte víc o jejich roli v Engardinu.
• Bojujte s více než 170 variantami nepřátel a čelte mnoha fantastickým tvorům – obřím monstrům planoucím ohněm, duchům číhajícím ve spletitých labyrintech nebo 30 houževnatým bossům, kteří vám dají pořádně zabrat.
• Využívejte propracované RPG mechanismy umožňující svobodně rozvíjet vaši postavu. Vybírejte z více než 200 kusů rozmanitého vybavení, rozděleného na hlavní zbraně šesti odlišných tříd, vedlejší zbraně, zbroje a doplňky, jako jsou prsteny nebo amulety. Investujte získané talentové body do vylepšení různých atributů vaší postavy i jedinečných dovedností určených pro specifickou třídu hlavních zbraní.
• Rozhodněte o osudu světa a objevte všechna zakončení herního příběhu. Budoucnost světa Engardin bude záviset na každém činu, který s Renee vykonáte.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings