Návod jak aktivovat hry na platformě EA Desktop (dříve Origin)


Pokud si zakoupíte klíč, který je třeba uplatnit na službe EA Desktop, musíte mít na této platformě vytvořený účet. Jestliže ho nemáte, je nutné jej nejdříve stáhnout a zaregistrovat se.

Stáhněte si aplikaci EA Desktop zde. Tato aplikace nahrazuje dřívější oranžový Origin. Je to vaše knihovna her. Celý princip funguje na bázi, kdy vy si od nás koupíte klíč (licenci), tu jednorázově zadáte do této aplikace a poté už jen spouštíte tuto aplikaci EA Desktop která vám hru nainstaluje, případně ji v ní můžete i odinstalovat, nebo reinstalovat na novém PC. Je to takový herní manažer.

Po spuštění instalace "EAappinstaller.exe" zvolte "Lets Go". Následně proběhne instalace nové aplikace Ea Desktop a případné odinstalování staré verze programu Originu. Následně se před vámi objeví takováto obrazovka:

Pokud účet již máte, jednoduše zadejte svůj e-mail a heslo které si jistě pamatujete, zaškrtněte "Keep me sined in" a klikněte na modré "Sign In".

Pokud ještě nemáte účet u EA - nikdy jste nehráli FIFA, NHL, Battlefield, neměli jste dříve Origin, je nutné se zaregistrovat - zvolte tedy Create Account. Při registraci uvádějte vždy rok narození alespoň 2000 (Year), jinak se vám mohou zamknout důležité funkce. Po zadání data narození vyplňte svůj existující a dostupný e-mail a poté jaký chcete mít EA ID, to je přezdívka, volací jméno. Ideálně doplnit o nějaké čísla. Poté si zvolte heslo - alespoň 8 znaků, čísla i písmena, alespoň jedno písmeno musí být velké. Například "Heslo695". Pokud vám to červeně napíše "The EA ID you have entered is already in use" znamená to, že EA ID je již zabrané a musíte si zvolit jiné, třeba za něj přidat čísla.

V případě, že si heslo nepamatujete, zvolte možnost "Forgot your password?" Objeví se vám další obrazovka, kde můžete zadat svůj nick nebo svůj e-mail a na ten registrační e-mail (email použit při vytváření účtu) se vám pošle nové heslo. Je nutné vyplnit captchu - opsat text z obrázku do řádku a stisknout tlačítko SEND.

Po úspěšném přihlášení se objevíte v okně EA Desktop. Nyní v levém menu zvolte "My Collection" a na pravo "+ REDEEM CODE".

Objeví se nové okno do kterého zadejte licenci od nás. Po aktivaci uvidíte ve své "My Collection" - "My Games" koupenou hru. Poklikáním na ní si ji stáhnete a nainstalujete. Poté co bude nainstalovaná ji opětovným poklikáním na její obal spustíte.

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings