"ZOMBIE SPEAR" DOUBLE ACTION MACHETE WITH CASE

Obrázek
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
103,1 EUR 85,17 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:4 998 points
This product can be obtained as:249 900 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:Monday 17.6
Code258259PNHK01401EAN764460955149ProducerChladneZbrane.euWarranty24 months
Specifications
Type of weaponMachetes
Description

DVOJITÁ POSTAPO MAČETA "ZOMBIE SPEAR" S POUZDREM

Takovou zbraň v Česku nenajdete. Originální postapo mačety, které lze smontovat k sobě a vytvořit si tak dvousečné kopí. Mačety jsou ostré a vhodné k praktickému používání. Každá má své vlastní pouzdro. 

Mačety jsou velmi odolné a praktické. O tom svědčí i použitá nerezová ocel 440C, která je velmi pevná a vhodná pro využití v přírodě, zahradě, kempování a podobně. Čepel jedné mačety je dlouhá 30 cm a má skvělý postapokalyptický design :-) Hák na konci čepele lze využít k přitahování vysoko položených větví a podobně. Pokud nastane zombie apokalypsa, s touto mačetou budete připraveni na vše!

Rukojeti jsou opravdu dobře udělané. Pohodlí a ergonomie je zde na prvním místě. Rukojeť jedné mačety je dlouhá 36 cm a větší část tvoří oplet z taktického lana, které lze využít například ke stavbě přístřešku. Díky tomuto lanku je rukojeť velmi pohodlná a delší práce s mačetou není na rukou vůbec znát. 

Speciální funkce těchto mačet spočívá v možnosti spojení do jedné, naprosto originální obousečné zombie zbraně, která nejen že vypadá naprosto dokonale, ale je i plně funkční! Spojené mačety mají na délku celkem 140 cm

Obě mačety mají svoje vlastní pouzdro na čepel, které slouží k uchování mačet v čase, kdy budou zombie ještě spát :-) Pokud tedy hledáte originální postapo zbraň, tak Vám tuto novinku můžeme vřele doporučit

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings