Tropico 5 Complete Collection (PC)

Obrázek
5,37 EUR 4,44 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:258 points
This product can be obtained as:12 900 points
Digital Distribution - licence will be sent trough e-mail
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code272514PNdigital distributionProducerdigital distributionWarranty24 months
Specifications
Game GenreStrategy games
Features of Game1 player only offline, Network Features
Age Rating16+
Digital DistributionYes
Type of digital licenseFull Games
Gaming platformSteam
Text LanguageEN
Cover Languageanglicky
Audio LanguageEnglish
Description

Vyžaduje Steam a připojení k Internetu při aktivaci a stažení hry.

The Complete Collection obsahuje kompletní verzi hry Tropico 5 a oba balíčky rozšíření Espionage a Waterborne spolu se všemi 10 balíčky DLC (The Big Cheese, Mad World, Generalissimo, Joint Venture, Surf's Up, Gone Green, Supervillian, Inquisition, Super Computer a T-Day).

Jako El Presidente se ujímáte kontroly nad nechvalně proslulým ostrovem Tropico během rané koloniální éry a pak jej provedete staletími, během kterých se svět mění a žene se neustále kupředu.

Musíte se vypořádat s proměnlivými potřebami svého lidu a také s opozičními vládami a frakcemi, abyste položili základy své vlastní dynastie. Postupem let strávených ve svém úřadě můžete povyšovat členy své rozvětvené rodiny na mocenské posty: třeba na velvyslance, velící generály nebo i na svrchované vládce, abyste zajistili neutuchající rozkvět svého odkazu.

S tím, jak poroste váš vliv a vaše bohatství, budou růst i hrozby vaší vzkvétající ostrovní velmoci. Přežijete obě světové války, bude se vám dařit během Světové hospodářské krize, budete vládnout jako diktátor se železnou pěstí během Studené války a dovedete svou zemi do moderních časů a ještě dále? Od 19. do 21. století s sebou každá éra přináší vlastní výzvy a příležitosti.
 

Éry – Začněte svou vládu během období kolonizace, přežijte světové války i Velkou hospodářskou krizi, buďte diktátorem během Studené války a doveďte svou zemi do moderní doby a ještě dál.The
Dynastie – Na ostrově se nacházejí všichni členové rozšířené rodiny El Presidenta, takže je můžete jmenovat do role vládce, ustanoveného správce, velvyslance či generála.
Výzkum a renovace – Rozvíjejte svůj národ objevováním nových budov, technologií a zdrojů.
Pokročilý obchodní systém a obchodní flotila – Dejte dohromady celosvětovou obchodní flotilu a pomocí svých lodí zajistěte obchodní stezky na sousední ostrovy či ke světovým velmocem, a to jak pro export, tak import.
Prozkoumejte svůj ostrov – Zjistěte, co leží za oparem neznáma. Vyšlete prospektory, aby hledali nová naleziště, ale dávejte si pozor na nepřátelská zvířata a domorodé kmeny.
Zcela nová grafika – Kompletní vzhled byl od základů přepracován, aby hra Tropico 5 získala jedinečnou vizuální identitu.
Kooperativní i soutěžní hra pro více hráčů – Až 4 hráči mohou budovat své vlastní města a ekonomiky, a to na libovolném ostrově. Hráči si mohou vybrat, jestli budou mít sdílené zdroje, zásoby a populaci, anebo jestli mezi sebou vyhlásí válku.
 
 
Minimální požadavky:
OS: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8
Procesor: Dualcore CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce 400 / AMD Radeon HD 4000 / Intel HD 4000 – podpora DirectX 11v yžadována.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings