TP-Link Tapo C310 UHD Outdoor Security Camera, Wifi/Lan, 3mpx

bezpečnostní kamera s vysokým rozlišením (3 Mpix, 2304 × 1296). venkovní použití, IP66, UHD rozlišení videa, připojení Wifi nebo Ethernet, noční vidění až 30 m, detektor pohybu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
49,12 EUR 40,60 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 358 points
This product can be obtained as:117 900 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:tomorrow
Code267006PNTapo C310ProducerTP-LinkWarranty24 months
You will receive a gift for this product
Specifications
Cover Languagečesky / slovensky
Description

Bezpečnostní kamera TP-Link Tapo C310 se výborně hodí pro ochranu vaší domácnosti v době, kdy nejste doma. Výkonná venkovní kamera s vysokým rozlišením (3 Mpix, 2304 × 1296) a nočním viděním na vzdálenost až 30 m. Nabízí dvoucestné audio, detekci pohybu a drátové (RJ45) / bezdrátové připojení (WiFi 802.11 b/g/n).

Je vyrobena v odolném provedení, takže je ideální pro použití ve venkovních prostorech. Dokáže natáčet v mimořádném UHD rozlišení, aby vám v obraze neunikl žádný detail.

Integrovaný detektor pohybu hlídá scénu a zapne nahrávání kamery vždy, když zaznamená podezřelý pohyb. Pro nahrávání záznamu stačí dovnitř kamery vložit microSD kartu až do velikosti 128 GB.

Vestavěný mikrofon a reproduktor vám umožní kameru používat pro obousměrnou komunikaci. Ovládání zvládnete přes aplikaci, nebo můžete využít hlasové asistenty Alexu a Google.

Klíčové vlastnosti:

  • Bezpečnostní kamera pro použití venku
  • Výborné UHD rozlišení pro dokonalé detaily v obraze
  • Noční vidění až do vzdálenosti 30 metrů
  • Pokročilý detektor pohybu zachytí každý podezřelý pohyb
  • Možnost obousměrné komunikace díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru
  • Ukládání záznamu na microSD kartu (max. 128 GB)
  • Podpora ovládání pomocí hlasu

 

Detektor pohybu

Kamera má v sobě integrovaný detektor pohybu. Ten zvládne rozpoznat každou aktivitu a vždy vás upozorní na váš chytrý telefon, abyste mohli obraz zkontrolovat a ihned zjistili, kdo vám stojí přede dveřmi.

 


 

Vysoké rozlišení

Díky vysokému rozlišení vám kamera poskytne živý obraz ve skvělé kvalitě. Ve výsledku proto zvládnete spolehlivě rozpoznat tváře i objekty, a to nejen přímo před kamerou, ale i na delší vzdálenost.

 


 

Kabelový i bezdrátový provoz

Podle vlastních preferencí si můžete vybrat, zda kameru k domácí síti připojíte bezdrátově nebo pomocí kabelu. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, stačí ke kameře připojit ethernetový kabel, který vede k vašemu domácímu routeru.

 


 

Odolnost IP66

Kamera je svým provedením přímo určena pro použití ve venkovním prostředí. S odolností IP66 ji můžete bez obav vystavit všem změnám počasí, aniž by došlo ke ztrátě bezchybné funkčnosti.

 


 

Obousměrná komunikace

Pomocí mikrofonu a reproduktoru se zvládnete dorozumívat obousměrně. Člověk před kamerou vás proto vždy uslyší, ať už jste kdekoliv. Funkce se výborně hodí v případě, že vám právě doručují balíček a vy nejste doma.

 


 

Ukládání na microSD kartu

Vložte dovnitř kamery microSD kartu a nahrávejte záznam přímo na ni, abyste ho mohli v případě potřeby snadno zkopírovat do svého počítače. Kartu můžete použít až do velikosti 128 GB.

 


 

Noční režim

Při nedostatečném osvětlení si kamera přisvítí pomocí infračervených světel. I v černočerné tmě tak uvidí obraz ve výborné kvalitě, a to až do vzdálenosti 30 metrů.

 


 

Integrovaná siréna

Díky integrované siréně zvládne kamera odstrašit případné zloděje dřív, než se vám stihnou vloupat do domu. Zvukový a světelný efekt se ozve v případě, že kamera zachytí podezřelý pohyb.

 


 

Snadné nastavení

Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Tapo a nastavte si kameru v několika snadných krocích. Spárujte kameru s aplikací a postupujte podle přehledných pokynů na svém displeji.

Files
Soubor
VideoDescriptionDownload

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings