Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh - Limited Edition (PS4)

Obrázek
42,14 EUR 34,83 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 044 points
This product can be obtained as:102 200 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 16.7
Code277000EAN3701529504983ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures, Arcade platformers
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN, CZ
Features of Game1 player only offline
Age Rating12+
Description
Připojte se k Tintinovi s Filutou a prožijte s nimi jedno z jejich nejslavnějších dobrodružství!
Na nic netušícího reportéra Tintina a jeho věrného psího společníka Filutu čeká neobyčejná cesta plná jedinečných zážitků. Po náhodném setkání s výstředním profesorem Filemonem Silikonem při plavbě napříč Středozemním mořem se slavný reportér vydává hledat hrobku faraona Semtam-Chaose. Jenže dřív než s Filutou stačí zjistit, jaká temná tajemství se v hrobce ukrývají, uvíznou oba v obří síti pašeráků drog působící napříč celým Orientem...
• Malebné vyprávění věrné komiksové předloze: Tato hra, bohatá na všechny klasické prvky Tintinových dobrodružství, vyprávějící příběh plný zvratů, které jsou jejich nedílnou součástí, vás zavede hluboko do nitra tajemného Egypta i dalších exotických zemí oplývajících nekonečnou krásou. Komiksový sešit „Faraonovy doutníky“ je v pořadí čtvrtým dílem Tintinových dobrodružství.
• Prožívejte napínavé události: Vydejte se na klikatou cestu vedoucí z Egypta do Indie, přímo skrz Arábii, a připojte se k Tintinovi s Filutou v akčních i přemýšlivých pasážích ve snaze vyřešit případ mezinárodního pašování drog. Zkoumejte starodávnou hrobku, pustou pouštní oblast, hlubiny bujné džungle i další místa zemí Orientu plná nečekaných nástrah.
• Řešte rozmanité herní situace: Prostřednictvím jedinečné, inovativní hratelnosti kombinující to nejlepší z žánrů dobrodružných a detektivních her se proměňte ve všetečného reportéra, nikým nespatřeni pronikejte na nepřístupná místa, pátrejte po ukrytých stopách a nezbytných vodítkách, neohroženě se vrhejte do honiček v letadlech i autech a řešte zapeklité hádanky s pomocí investigativně laděných rozhovorů obohacených o dechberoucí videosekvence.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings