Tiger Woods PGA Tour 11 (X360) použité

Obrázek (20467)
Second-hand
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code036255
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Specifications
Description
Doveďte svůj tým k vítězství v Tiger Woods PGA Tour 11. Bojujte o svou čest a za svou zemi na turnaji Ryder Cup ve Walesu, domově pravého Ryder Cupu 2010. Hrejte jako profesionál s použitím vylepšené techniky úderu s novým Wii MotionPlus ovladačem a vyzkoušejte si True-view, zbrusu nový pohled vlastní osoby, díky kterému zažijete pravý, autentický a interaktivní zážitek golfového klání.

Zúčastněte se Ryder Cupu
Vyberte si svůj tým a pusťte se do turnaje Ryder Cup na hřišti Celtic Manor. Turnajový mód vám nabízí úplnou kontrolu nad soupiskami, zápasy, délkou turnaje i schopností nastavit si podmínky pro co nejlepší zážitek z hraní. Ryder Cup mód je výbornou volbou pro celou rodinu, kdy můžete hrát jako čtveřice, dva týmy po dvou a nebo jako jednotlivci.

Wii MotionPlus vylepšen!
Tiger Woods PGA Tour 11 dotáhl mechaniku úderů s Wii MotionPlus ovladačem k dokonalosti díky možnostem nastavení Advanced Plus a Tour Pro. Advanced Plus nesleduje jenom rotaci úderu, ale i jak rovně jste odpálili. Čte totiž virtuální cestu vaší hole. Tour Pro vylepšuje tuto mechaniku tak, že měří i bod ve kterém jste se míčku dotkli, takže je možné míček třeba i netrefit.

True-view
Zažijte Tiger Woods PGA Tour 11 ve zcela nové perspektivě – z pohledu první osoby. Teprve nyní máte naprostou volnost pohybu s holí, zatímco sledujete míček shora, a to před úderem i po něm.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.