The Witch and the Hundred Knight (PS4)

Obrázek
43,67 EUR 36,09 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 118 points
This product can be obtained as:105 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code080789EAN813633016320ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game Genrefamily games, RPG
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline
Image and SoundDolby Digital 5.1
ColorRed
Age Rating16+
Description

Otrávená neschopností cestovat za hranice svého močálu, čarodějnice Metall vytvoří kontrakt s legendárním Hundred Knightem, který jí má pomoci zrealizovat její ambici rozšířit její bažinu po celé zemi Medea. Vaším úkolem při hraní za Hundred Knighta je dělat vše, co Vám čarodějnice z močálu přikáže.

Prozkoumejte svět, zničte pilíře, které zabraňují rozšíření močálu a způsobte zkázu. Zároveň v pozadí vaší nelidské mysli se začínáte zamýšlet .... Co neumožňuje Metallii opustit bažinu? Proč ji ostatní čarodějnice zatratily a proč může přežít v močále, který je pověstný svými jedovatými výpary? Je Metall skutečně čarodějnice, kterou je třeba respektovat, nebo se jí třeba bát?

Nové prvky: Nová grafika Za použití možností PlayStation 4 byl tento bažinatý svět vylepšený o nové textury, osvětlení a modely. Věž iluzí Zcela nová zóna, která Vám umožní obětovat vaše oblíbené zbraně pro boj s nepřáteli, jejichž síla je určena podle síly obětovaných zbraní. Nová zóna také umožní získat nové silné předměty. Buďte čarodějnicí.

Po vstupu do věže iluzí budete mít možnost získat koncentrovanou manu, která Vám umožní vyvolání a hraní za čarodějnici, po úplné poprvé. Alchymie Možná nebudete vyrábět zlato, ale budete mít možnost vylepšit vaše zbraně za použití katalyzátorů z věže iluzí pro zvýšení útoku, obrany a mnoho jiného.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings