The Knight Witch Deluxe Edition (PS4)

Obrázek
25,94 EUR 21,44 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 258 points
This product can be obtained as:62 900 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:tomorrow
Code256244EAN5056208817655ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline, Network Features
Age Rating12+
Description
The Knight Witch je dobrodružná hra žánru metroidvania s rychlými arkádovými souboji, zasazená do nádherného, ručně kresleného světa. Sesílejte ničivá kouzla z herních karet, navazujte pevná pouta s ostatními a čiňte morální rozhodnutí – to vše ve snaze zachránit váš domov a zjistit, kdo stojí za invazí válečných golemů.
• Střílení i kouzlení: Svádějte souboje s nebezpečnými nepřáteli a vyberte si, jestli k jejich zneškodnění povoláte magii, nebo k tomu použijete svoje zbraně a důvtip. Se schopností létat, nezměrnou vytrvalostí v boji a magií, která dokáže ohýbat realitu, mají rytířské čarodějky bitevní pole plně pod kontrolou!
• Tělo a mysl – dualita rytířských čarodějek: Střílet, nebo kouzlit? Proč ne obojí? Vytvořte si svůj vlastní herní styl – vylepšujte své rytířské schopnosti a získejte rychlejší, arkádovější zážitek, nebo posilujte svou čarodějnou magii a při sestavování svého balíčku karet prozkoumejte s pomocí více než třiceti unikátních kouzel nespočet odlišných strategií.
• Budujte důvěru a navazujte trvalá pouta: S tím, jak budete putovat podzemní říší Dungeonidas, budou její obyvatelé svědky vašich hrdinských skutků a snah a budou o nich debatovat. Rytířské čarodějky posiluje vděk a důvěra, které si mohou vydobýt mnoha různými způsoby, nicméně ne všechny metody jsou ryzí. Uděláte cokoliv, abyste se stali oblíbenými, nebo pro vás bude čest nade vše? Volba je ve vašich rukou.
• Promyšlená přístupnost: The Knight Witch byla s láskou navržena jako hra žánru metroidvania bez jakýchkoliv hranic. S intuitivním systémem automatického zaměřování, který lze zapnout i vypnout, „cheaty“ měnícími svět a navigačním systémem sledujícím hlavní příběh se ale nikdy neztratíte a zároveň si budete moct uzpůsobit hru svým hráčským dovednostem.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings