The Inpatient (PS4)

Obrázek
17,69 EUR 14,62 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:858 points
This product can be obtained as:42 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code090587EAN711719966463ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Description

Pro hru je potřeba vlastnit PLAYSTATION VR

Z důvodu staří hry - předobjednákový bonus nemusí být funkční.

Jste připraveni odhalit děsivou pravdu uvnitř sanatoria v BlackwoodPines?
Ocitnete se 60 let před nervy drásajícími událostmi v PS4™titulu UntilDawn.The Inpatient je napínavý psychologický horor od SupermassiveGames.

Vaše cesta začíná probuzením uvnitř zvláštního nemocničního zařízení, v tu chvíli ovšem nemáte žádné tušení, proč a jak jste se tu ocitli.Díky inovativnímu  hlasovému ovládání  a strhujícímu zážitku přes soupravu PS VR, se ocitnete přímo uprostřed děsivé série událostí.

Odhalte propracovaný, temný příběh plný intrik a konspirací, kde zažijete spoustu zvratů a morálních dilemat.Každé Vaše rozhodnutí posouvá příběh k jednomu z možných zakončení, přičemž se celou dobu snažíte přijít na to, kdo jste a proč jste tady.Ale dávejte si pozor... nevíte, co na Vás čeká za dalším rohem a jaké následky budou mít Vaše rozhodnutí.

ZAMOTANÝ PŘÍBĚH PLNÝ STRACHU
Na každé Vaší volbě a každém kroku záleží. Cokoliv, co uděláte může mít nezměrné následky.Uvnitř zařízení potkáte spoustu postav –personálu a pacientů. Ale můžete jim věřit?Rozvětvený příběh se bude přesně odvíjet dle Vašich rozhodnutí.Vaše volby Vás povedou k jednomu z více zakončení příběhu. A to může představovat Vaše přežití nebo smrt.

STRAŠIDELNÉ VZPOMÍNKY
Tahle hra není o lekacíchscénách. Je to čistý strach, který se Vám usadí v podvědomía drží Vás napnutého před Vaším televizorem. Prozkoumáváním sanatoria a prostřednictvím živých vzpomínek se Vám otevře propracovaný příběh plný spiknutí. Čeká Vás zkrátka čistokrevný psychologický horor.

ZAŽIJ  STRACHO
Oromující grafika, strhující zvuk a skvělá kvalita zpracování Vás přenese přímo do těla pacienta léčebny.Najděte cestu skrz temné zákoutí léčebny, prozkoumávejte prostředí a najděte nejlepší způsob, jak přežít.Inovativní  hlasová kontrola znamená, že Vaše postava řekne přesně to, co chcete. Jste zkrátka přímo v srdci hororového zážitku.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings