The Golf Club 2 (XONE)

Obrázek
41,50 EUR 34,30 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 992 points
This product can be obtained as:99 600 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:tomorrow
Code084572ProducerXbox One gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreSport games
Cover Languageanglicky
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Age Rating3+
Features of Game1-4 players offline, 2-4 players online
Image and SoundDolby Digital 5.1
Description

Hra The Golf Club 2.


The Golf Club přináší hráčům zajímavou golfovou zkušenost. Hra umožňuje hráčům tvořit a sdílet vlastní jamky v 9 úchvatných prostředích. Hra se taktéž pyšní důrazem na ničím nerušený golfový zážitek a běží proto plynule, bez načítání při přechodu mezi jamkami. 

Nelehké začátky
Kdo čeká bezproblémový postup a rychlý a hlavně snadný kariérní růst, bude asi zklamán. Všechno nejde tak jednoduše, jak jste možná očekávali. Když se poprvé ocitnete na hřišti připraveni k prvnímu odpalu, nebudete mít čas na jakoukoli frustraci či strach ze hry. Celkové proplouvání hrou bude záležet jen na vás, sami si budete muset zjistit, jak se hra ovládá, jaké nabízí ovládací prvky a jak složitá je úroveň golfového klubu. Na úplném začátku budete jen vy, špatně oblečený muž, jenž toho neví o moc víc než víte vy a pravé ovládání hole, které si nejprve budete muset dostatečně osvojit. Postupem času ale zjistíte, že ačkoli jste museli absolvovat nespočet neúspěšných odpalů a ještě více návštěv křoví, kde jste míčky museli hledat, hraní této hry rozhodně stojí za to.

Poctivá hratelnost
V tomto směru je hra The Golf Club opravdu povedená. Co se týče hratelnosti hry, je práce vývojářů odvedena s pečlivostí a trpělivostí, což hráčům nabízí realistický požitek ze hry. Ve hře je vidět, jakým stylem zacházíte se svou golfovou holí, jakou techniku používáte k odpalu, jak vnímáte okolí i terén. Jak budete postupovat hrou, sami si všimnete, že procházíte určitým pokrokem a zvyšujete své dovednosti, o kterých jste si na samotném začátku hry mohli nechat jen zdát. Jemnost vašeho odpalu má vliv na trajektorii odpáleného míčku. Pocítíte rozdíl i co se týče terénů. Na pískovém terénu máte možnost použití klínu, fyzika míčku se bude chovat jinak na drsném povrchu než na klasické zeleni, takže byste určitě měli brát v úvahu i povrch hřiště.

Sociální interakce
Ačkoli tato hra není zaměřena na přímou simulaci postav, je nutné vnímat i ostatní hráče. Nemusíte se bát vysokých nároků na výkon počítače, během několika sekund se budete moci připojit do online hry a zahrát si s ostatními připojenými hráči po celém světě. Hra vám nabízí i možnost vyzvání svých přátel ke společné hře, kde spolu budete moci hrát v reálném čase. Pokud zrovna nebudete hrát se svými přáteli či jinými hráči, můžete se pokoušet o překonání svých nejlepších výsledků v jednotlivých kolech nebo sledujte nespočet dostupných statistik svých přátel i nejlepších hráčů na celém světě.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings