The Godfather (PS2) použité

Obrázek (2334)
Second-hand
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code008976
PNVAT margin scheme
Warranty12 months
VideoDescription
Specifications
Description
Nabídka, kterou nelze odmítnout….

Společnosti Electronic Arts a Viacom Consumer Products vydává hru podle námětu knihy The Godfather (Kmotr), která hráče zavede přímo do centra akce v jednom z nejvíce ceněných uměleckých děl v historii. Hra je inspirována knihou spisovatele Maria Puza a klasickým filmem od společnosti Paramount Pictures. Hráči se stanou členy rodiny Dona Corleaona a vybudují si respekt svojí loajalitou a činy. Hra je situována do New Yorku v rozmezí let 1945 – 1955. K jejímu vydání by mělo dojít na podzim roku 2005 společností EA GAMES™, a to pro videoherní systém Xbox® od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation®2, zábavní systém Sony PSP™ a PC.

Hráči si vytvoří svoji vlastní gangsterskou postavu, vrhnou se do akce a budou zažívat klasické okamžiky po boku důvěrně známých hrdinů z filmu. Po zvládnutí malých úkolů a krádeží bude hráč přijat do mafiánské rodiny Dona Corleoneho, nejznámější americké kriminální organizace. Bude na hráči, aby splnil to, co se po něm bude žádat, získal respekt, a dosáhl toho, aby mu celé město New York leželo u nohou.

"Jsme nadšeni a poctěni příležitostí přenést děj knihy The Godfather (Kmotr), do videoherní podoby“, říká David DeMartini, výkonný producent hry ze společnosti EA. "Filmy, vzniklé podle námětu knihy The Godfather (Kmotr) zvýšily svojí vysokou dramatickou úrovní a vyprávěcím uměním filmový standard, a na podzim 2005 si hráči dokonce na vlastní kůži budou moci vyzkoušet nebezpečný a akční život v mafiánském světě".

"Velmi nás těší partnerství s firmou Electronic Arts, a možnost přenést tento vyjímečný koncept do interaktivního světa, řekl Sandi Isaacs, vice prezident společnosti Nickelodeon & Viacom pro interaktivní spotřebitelské produkty. " Film The Godfather (Kmotr), je skvostem společnosti Paramount Pictures. Jsme si jisti, že tato hra poskytne hluboký zážitek, na který se netrpělivě těší všichni příznivci filmu na celém světě.

Hra nabízí akční dobrodružnou hru. Titul The Godfather nabídne hráčům nesčetné šance pro řešení rodinných problémů, ať už násilím, diplomaticky, nebo kombinací obojího. Gangsterské přestřelky, bankovní loupeže a vydírání Vás zavedou hluboko do mafiánského světa, kde bude mezi Vaš zbraně patřit zastrašování a vyjednávání. Hráči mají při interakci s ostatními postavami možnost získat respekt svojí loajalitou a schopností budit strach. Rozhodnutí, které hráč během hry učiní, budou mít trvalé následky, stejně jako tomu bylo v gangsterském podsvětí, popsaném ve filmu The Godfather (Kmotr).

Ve filmu The Godfather, se objevili ti nejlepší herci, z nichž někteří propůjčili hře svoji podobu a podíleli se na tvorbě hry; napřl James Caan jako Sonny Corleone a Robert Duvall jako consigliore Tom Hagen. Před svojí smrtí udělil Marlon Brando souhlas ke zpracování námětu společnosti EA, a uspořádal setkání s tvůrci. Jeho postava, Don Vito Corleone, kmotr, bude vystupovat ve hře.

Na tvorbě titulu The Godfather pracuje společnost EA Redwood Shores, kde vznikaly seriálové herní hity, jako Lord of the Rings (Pán prstenů), James Bond, a Tiger Woods PGA TOUR . Hra zatím nemá klasifikaci PEGI.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.