Tchia: Oléti Edition (PS5)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
33,73 EUR 27,88 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 636 points
This product can be obtained as:81 800 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code268299EAN5016488140706ProducerPS5 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAction Adventures, Arcade shooters
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Image and SoundDolby Digital 5.1
Features of Game1 player only offline
Age Rating12+
Description
Vydejte se s Tchiou na tropické dobrodružství v otevřeném světě a pomozte jí zachránit svého otce před krutým tyranem Meavorou, vládcem souostroví. Šplhejte, plachtěte, plavte a plujte na voru kolem nádherných ostrovů a při tom zkoumejte sandboxový svět řízený fyzikálním enginem. Čelte statečně látkovým vojákům vytvořeným Meavorou a při soubojích s nimi plně využívejte svou kreativitu. Ovládněte jakékoliv zvíře nebo předmět, který najdete, poznávejte nové přátele a jamujte na svoje plně funkční ukulele. Prožijte s Tchiou poetický příběh o dospívání inspirovaný Novou Kaledonií.
• Přenášení duše: Tchiin zvláštní dar vám umožňuje ovládnout jakékoliv zvíře nebo předmět, který najdete. Přeneste svou duši do některého z více než třiceti zvířat a stovek předmětů a létejte volně jako pták, prozkoumávejte oceán jako ryba nebo vyhrabávejte poklady jako pes. Využívejte svou jedinečnou schopnost přenosu duše ke zkoumání okolí, řešení hádanek a odhalování tajemství.
• Průzkum a cestování: Skákejte a plachtěte napříč rozlehlým souostrovím a s pomocí systému triků předvádějte parádní akrobatické kousky. Vydejte se na oceán, křižujte tyrkysové laguny se svým vorem, plně přizpůsobitelným vašemu vkusu, a potápějte se kolem korálových útesů a vraků lodí.
• Ukulele: Jamujte si sami pro sebe nebo hrajte po boku ostatních obyvatel souostroví – vaše plně funkční ukulele vám bude věrným společníkem po celou dobu hry.
• Příběh a hudba: Vydejte se s Tchiou na dojemné dobrodružství a seznamte se s rozmanitými postavami inspirovanými pestrými kulturami Nové Kaledonie. Vaše putování bude proloženo plně animovanými scénami namluvenými tradičním jazykem a jedinečný, okouzlující svět dokreslí originální orchestrální hudba prodchnutá nespočtem autentických zvuků a tónů.
• Úpravy a předměty: Upravujte Tchiino oblečení a vor stovkami odemykatelných kosmetických předmětů, sahajících od tradičního vzhledu až po ty nejbláznivější kreace. Cestou získáte také užitečné a zábavné nástroje, jako je baterka, prak, kompas nebo fotoaparát.
• Nová Kaledonie: Svět hry Tchia byl inspirován Novou Kaledonií, malým ostrovem v Tichém oceánu, který je domovem spoluzakladatelů vývojářského týmu Awaceb. Jako zdroj inspirace jim posloužila bohatost a rozmanitost zdejších prostředí, kultur, hudby, jazyků, folklorů a tradic, s jejichž pomocí bylo možné vytvořit fiktivní svět a vyprávět univerzální příběh, kterému mohou porozumět a který si mohou užít všichni hráči bez rozdílu.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings