Stranger of Sword City (PSV)

Obrázek
37,46 EUR 30,96 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 798 points
This product can be obtained as:89 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code084554EAN813633016467 ProducerPS Vita gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreRPG
Features of Game1 player only offline
Age Rating16+
Description

Od géniů dungeon crawling her, kteří vytvořili i hru Demon Gaze , tento nový titul je více zaměřen na východní přístup k tomuto žánru a spojuje hru s temnými fantasy motivy, novými herními prvky a možností soupeřit s ostatními hráči za pomoci tabulkového systému.

Hra je ve své podstatě o smrti a boji věčnému zmizení. Objevíte nový smysl ve volbách, které uděláte pro přežití vzdor všem okolnostem. Budete se definovat životy těch, které opustíte, za pomoci lidí s nimiž se spojíte a zkušenostmi, které získáte při každém podstoupení rizika v temných labyrintech, ve kterých Vám bude hrozit věčné uvíznutí.

Havarujete při letu po přeletu přes mysteriózní portál. Jako jediný přeživší se vzbudíte v neznámém kraji osvíceném hvězdami, které jste nikdy neviděli. Tento kraj se jmenuje Escario, město mečů. Po rychlém označení za vyvoleného,cizince z města mečů, musíte toto místo ochránit a opatrně si vybrat své spojence při prohledávání kraje na cestě domů. Překvapivě temné fantasy:

Tradiční hardcore prvky, jako permanentní smrt a životy, kombinované s novým systémem přepadení pro nový a náročný způsob hry. Soutěžení v dungeonech: Na rozdíl od většiny RPG je Stranger of Sword City Vás nenechá neznámým v řadách ostatních hráčů. Ohromná grafika: Fantasy příběh je vytvářen ve stejné míře vizuálními efekty a muzikou, jakož i příběhem. Jazyk: Užijte si anglické titulky a originální japonské hlasy.

Hra vyžaduje oficiální paměťovou kartu PlayStation Vita !

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings