Stellaris - Explorer Edition (PC)

Obrázek
31,30 EUR 25,87 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 518 points
This product can be obtained as:75 900 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 23.7
Code084562EAN638264152120ProducerPC gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreStrategy games
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Features of Game2-8 and more players online
Age Rating7+
Description

Stellaris Explorer Edition obsahuje:

Hru Stellaris
DLC Leviathans
DLC Plantoids
Barevný mini plakát Exkluzivní pohlednice

Hra Stellaris je impozantní strategie na galaktické úrovni. Prozkoumejte širou galaxii plnou divů. Studio Paradox Developement , ve kterém vyrobili série Crusader Kings a Europa Universalis prezentuje Stellaris , evoluci žánru"grand strategy" s průzkumem galaxie ve svém jádru.

Hra představuje hluboký strategický herní styl, obrovský výběr mimozemských ras a vyprávění příběhu, které je postaveno v popředí. Hra Stellaris má hluboký, náročný systém, který odměňuje intergalaktický průzkum při tom jak procházíte, objevujete, ovlivňujete a zjišťujete více o velkém množství ras, se kterými se setkáte během vašich cest. Vyryté vaše jméno napříč kosmem odhalováním vzdálených nebeských základen a celých civilizací. Budete expandovat za pomoci války, nebo cestou diplomacie pro dosažení vašich cílů?

Žádné dvě hry nikdy nejsou stejné: Nikdy se ve vašich cestách nesetkáte se stejnými mimozemskými rasami. Hluboká diplomacie: Aliance, federace, mírové vyjednávání a všechno co jste se naučili očekávat od PDS her. Objevy: Vyšlete vaše vědecké lodě pro objevování tajů galaxie a zažijte nesčetné rozvětvené příběhy. Designér lodí: Navrhněte vaše lodě a sledujte jak ničí nepřátele s neustále více vyspělými zbraněmi a přístroji. Vyspělý výzkum: Velký strom technologií s určitým stupněm nahodilosti. Některé technologie musí být reverzně navrženy, některé nesou velký risk a mnoho umožní další vylepšení. 3 druhy FTL: Váš výběr druhů vesmírného cestování (Hyperlane, Wormhole, nebo Warp) drasticky ovlivní vaši hru. Udržte vašich obyvatel šťastných: Segmenty populace mohou být nespokojené a zazlívat Vám specifické věci.

Vyhovíte jim, nebo jejich nemilosrdně rozdrtíte? Tvorba ras: navrhněte vaši vlastní rasu se speciálním vzezřením, směsí mravů acharakterových rysů, které preferujete.

 

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings