SodaStream Syrup Iced Tea Lemon 500 ml

Superkoncentrovaná příchuť broskvového ledového čaje až pro 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje.
Obrázek
5,77 EUR 5,16 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:280 points
This product can be obtained as:14 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 29.7
Code278449PN42003272EAN8719128110967ProducerSodastreamWarranty24 months
Specifications
Description

Rozšířený popis

SodaStream příchuť Ledový čaj Citron, 500 ml, limitovaná příchuť obsahující skutečný výtažek z čaje

V životadárném stínu čajové plantáže sledujete, jak dusivé letní vedro pomalu ztrácí svou sílu a ustupuje před prvními závany chladu z bouřkového mraku, pozvolna se blížícího od moře. Pak vám ale s překvapením začíná docházet, že to celé je pouhá fantazie pramenící z orosené sklenice perlivě ledového čaje s příjemně výraznou citrusovou šťávou.


Litry skvělého domácího ledového čaje v perlivé úpravě jen pár kroků od vašeho zahradního lehátka. V letních vedrech ujíždíte na vlně sladkých čajů ledových jak prosincový mráz a děsí vás představa, že uprostřed sluncem rozpáleného dne najdete doma místo svého oblíbeného pití zase jen hromadu zmuchlaného plastu od jednorázových lahví. Pak by ve vaší ledničce neměla chybět letní limitovaná edice příchuti pro perlivou vodu Ledový čaj citron. Stačí přidat do perlivé vody, jemně promíchat a váš skvěle vychlazený perlivý ledový čaj je připraven k servírování na letní terase či zahradě. Aniž by vás předtím čekala strastiplná cesta ulicemi bez kousku stínu až do obchodu pro další karton jen náznakem vychlazeného čaje.

Výtažek skutečného čaje a citronová šťáva v čerstvě natočené ledové perlivé vodě. Skutečně se vám chce s další sklenicí čekat až na žízeň?

Jako základ pro ledový čaj doporučíme, jak jinak, čerstvě nachystanou perlivou vodu. Točená voda z vašeho vodovodního kohoutku je v případě žízně stále nablízku a vzpomeňte si, jak nádherně čistá a přímo vychlazená teče. S výrobníkem perlivé vody SodaStream ji za pár vteřin upravíte ve vodu perlivou a po přimíchání naší receptury s výtažkem ze skutečného čaje a citronovou šťávou bude chuť vašeho letního pití prostě dokonalá.

Seznam věcí pro přípravu vašeho perlivého ledového čaje vás svojí délkou nejspíš zaskočí. Jednoduše řečeno, potřebujete jednu malou 500 ml lahvičku příchuti SodaStream. A pak už jen perlivou vodu, ideálně tu čerstvou z výrobníku SodaStream. Naše receptury pro perlivou vodu jsou koncentrovány mnohem více, než je v kraji zvykem. Víčko vám poslouží současně jako praktická odměrka pro doporučené dávkování. Jedna malá odměrka na jednu velkou SodaStream lahev perlivé vody. A je to. Těch lahví může být i dvanáct. Dokážete si představit, kolik orosených sklenic čerstvého ledového pití to je?

Dilema mezi sladkou chutí broskvové šťávy nebo ostřejším provedením s důrazným citronem se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte oba.

Do naší letošní letní limitované edice perlivých ledových čajů s ovocnou šťávou jsme po pečlivém vybírání a ochutnávání zvolili dvě příchuti. Tu první už znáte. Tou druhou je ledový čaj s příjemným ocáskem sladce ovocné šťávy z broskví. Než se pustíte do zdlouhavého přemýšlení, která z nich vám bude více chutnat, objednejte si jednoduše obě dvě. Kromě dvou senzačních ledových čajů budete mít doma rázem „materiál" na 24 velkých SodaStream lahví skvělého perlivého pití. A to by vám už mělo nějaký čas na mlsání vystačit. Tedy, na zahánění žízně chceme říci.

Informace o produktu

Sirup s výtažkem z čaje a citronovou šťávou z koncentrátu citronové šťávy (25%) ,cukry a
sladidly
Superkoncentrovaná příchuť 500 ml pro 12 velkých SodaStream lahví perlivého nápoje
Doporučený poměr ředění při použití odměrky ve víčku: 1 díl koncentrátu a 20 dílů perlivé
Víčko je zároveň odměrkou pro velkou SodaStream lahev perlivé vody

Země původu: Izrael
Výrobce: SodaStream Industries Ltd., Atir Yeda, 1, PO Box 2289, 4464301 Kfar Saba Israel
Alkohol: Bez alkoholu
Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.

 

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings