Samsung HW-N550 Soundbar

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
Your price incl. VAT239,2 EUR
Your price excl. VAT197,7 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:12 580 points
This product can be obtained as:629 000 points
Availability:
In Stock Qty 2
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
tomorrow
Code114245
ProducerSamsung
Warranty24 months
FREE to this product
VideoDescription
Specifications
LanguageEnglish cover and manual
Type of accessories for consolesSpeakers
Type of speakers, headsets and microphonesWireless speakers, Speakers 2.1, Soundbary
Description

Soundbar Samsung HW-N550 patří do vyšší cenové kategorie 3.1 kanálových zařízení. Nabízí velmi dobré podání zvuku včetně vynikající reprodukce dialogů.

Samozřejmostí je možnost bezdrátového připojení pomocí Bluetooth, HDMI konektor nebo optický a sluchátkový vstup. Ovládat jej navíc můžete také pomocí smartphonu nebo tabletu.

Majitelé konzolí uvítají HDMI vstup a výstup - jednoduše tak propojíte konzoli se soundbarem přes HDMI kabel a potom dalším HDMI kabelem propojíte soundbar s vaší TV či monitorem.  

Díky tomuto propojení si uchováte nejvyšší možnou kvalitu zvuku Dolby. Zejména pokud máte PlayStation 4 Slim, která nemá optický vstup.

Výhodou je skutečnost, že subwoofer je s hlavní jednotkou spárován pomocí technologie Bluetooth, díky čemuž můžete subwoofer umístit v podstatě kamkoli.

U soundbaru HW-N550 je na první pohled znát, že jde o dražší zařízení. Přestože je tato zvuková lišta designově jednoduchá, potěší některé detaily (zejména zkosené hrany a mírně vykrojená spodní část hlavní jednotky). Nenucená elegance v černé barvě tak naprosto dokonale zapadne do každého interiéru. Počítat však musíte s nadstandardní délkou hlavního panelu, kteří měří přes 1 m (přesně 106 cm).

Model HW-N550 disponuje několika funkcemi, díky nimž si můžete vychutnat ještě vyšší kvalitu zvuku. Mezi základní patří funkce Surround Sound Expansion, jež se stará o dokonalejší iluzi prostorového zvuku. Funkce DRC (dynamická regulace hlasitosti neboli noční režim) naopak tlumí příliš hlasité pasáže a zesiluje zvuky tiché. Je-li však tato funkce zapnutá, může docházet ke zkreslení audio stopy.

Ve výbavě tohoto přístroje však nechybí ani praktická funkce Auto Power Link, díky níž dojde k automatickému zapnutí soundbaru zároveň při zapnutí televizoru. Podobně funguje i Bluetooth Power, díky němuž lze nastavit automatické zapnutí přístroje, dojde-li k zapnutí přes Bluetooth již dříve připojeného zařízení (např. smartphonu)

dekodéry: Dolby Digital, Dolby Digital Surround;
podporované audioformáty pro přímé přehrávání hudby z USB flashky : AAC, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV.
Rozhraní: HDMI in, HDMI out, USB in, 3,5 mm jack audio line-in, digitální audio input, optika

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 9.900
Výška (cm): 38.45
Šířka (cm): 21.50
Hloubka (cm): 30.40

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.