RuneWars: The Miniatures Game - Rune Golem Expansion Pack

Obrázek
37,90 EUR 31,32 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 838 points
This product can be obtained as:91 900 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 25.6
Code087353PNFFGRWM04EAN841333102623ProducerFantasy Flight GamesWarranty24 months
Specifications
Age Rating16+
Type of GameFantasy and sci-fi
Number of Players1-2 players
Description
Rune Golems je rozšiřující sada pro deskovou hru s miniaturami pro 2 hráče RuneWars: The Miniatures Game. Rozšíření přidává 2 miniatury Rune Golems (1 novou a 1 identickou jako je v základní sadě), 8 karet vylepšení a vše potřebné pro nasazení této jednotky. Rozšíření je v angličtině.

Bloky pěchot manévrující na pozicích, vaše jízda najíždí z křídel vaší armády a drtí oslabenou armádu soupeře a monstrózní runoví golemové a mrtví kopiníci proráží formace menších válečníků. RuneWars: The Miniatures Game je desková hra s miniaturami pro dva hráče, kteří svádí bitvy mezi mocnostmi světa Terrinoth. Balení obsahuje 48 miniatur, které lze nabarvit a sestavit z nich armády, všechny potřebné žetony a karty.

Hra vychází z principů úspěšných figurkových her X-Wing a Star Wars: Armada. Modely jsou v této hře umísťovány do plastových základen, ke každé z nich přikládá hráč v plánovací fázi kola command tool - kolečko, na kterém skrytě nastaví příkaz pro danou jednotku.

Shromážděte pěchotu, postavte jízdu na křídla, přidejte monstrózní runové golemy či nemrtvé kopiníky. Pomocí inovativních nástrojů ovládání se dvě odlišné frakce mohou střetávat mnoha odlišnými způsoby - podle toho, jak se budou vyvíjet vaše zkušenosti. Navíc si užijete hru i potěchou oka s nádherně vyvedenými miniaturami z dílny Fantasy Flight Games. Další rozšíření přinesou nové a nové figurky a možnosti si tuto hru opravdu užít.

Spolu s možností si figurky nabarvit dle vlastní libosti získáte také skvělého koníčka a prožitek ze hry bude maximální. Hra je v angličtině.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings