Rabbids: Party of Legends (PS4)

Obrázek
on request on request
This product is not available for purchase
Not on sale
on request
Code264737EAN3307216237419ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Description

Po náhodném incidentu s pračkou se Rabbidi přenesou do mytologického světa, kde jsou příležitosti k rozsévání chaosu téměř nekonečné. Vydej se s nimi na veselou cestu plnou chaosu a pestrých postaviček a najdi způsob, jak se vrátit domů!Spoj se a utkej se v padesáti zábavných a směšných minihrách: předváděj hloupé pózy, svrhávej protivníky, chroupej chilli papričky a předváděj své nejlepší taneční pohyby na dosud nejepičtější Rabbids párty.

Zahraj si spoustu bláznivých miniher

Do zábavné akce se mohou lokálně zapojit až 4 hráči. Zvol si 2v2 nebo si vytvoř divoký režim free-for-all! Navíc si můžeš sestavit vlastní seznamy skladeb z oblíbených miniher a vytvořit tak dokonalou párty noc.

Připoj se k Rabbids na epické výpravě

Překroč rámec párty režimu a vydej se s opičím králem a jeho družinou na cestu neuvěřitelnými zeměmi. Objev legendární příběh plný zábavných her, veselých momentů a úžasných postav ve 4 kapitolách.

Stvořeno pro celou rodinu

Rabbids: Hrátky s králíky a králíčky jsou pro tebe jako stvořené: Party of Legends je stejně zábavná na sledování jako na hraní. A díky přizpůsobitelným úrovním obtížnosti a intuitivnímu ovládání se do akce může zapojit každý.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings