Putty Squad (3DS)

System 3 hrdě představuje návrat jednoho ze svých nejoblíbenějších maskotů jménem ... Putty! Tato natahovací modrá kapka je připravena vydat se na dobrodružství ve vysokém rozlišení jako v oceňované videoherní klasice Putty Squad!
Obrázek (25273)
23,34 EUR 19,29 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 132 points
This product can be obtained as:56 600 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code066275EAN5060057028889ProducerNintendo 2DS & 3DS gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreArcade platformers
Features of Game1 player only offline
Age Rating7+
Description
System 3 hrdě představuje návrat jednoho ze svých nejoblíbenějších maskotů jménem ... Putty!
Tato natahovací modrá kapka je připravena vydat se na dobrodružství ve vysokém rozlišení jako v oceňované videoherní klasice Putty Squad! Stejně jako dříve hra sleduje příběh velmi ... nepravděpodobného hrdiny Puttyho v old-school plošinové adventuře, kde musí Putty najít své unesené přátele.

Putty má v rukávu hned několik triků, díky kterými si dokáže poradit s nepřáteli . První je natažení, díky kterému se dokáže přesunout doleva, doprava, nahoru a dolů a dostat se tak na místa pod ním, či získat různé předměty . Dalším šikovným trikem je schopnost" rozlít" se-co Vám nepřátelé mohou udělat, když je z vás jen kaluž vody na zemi ? Dále dokáže Putty absorbovat různé předměty, aby využít je později . Co se stane když nafouknete Puttyho horkým vzduchem ? Vzlétne ! Díky tomu se tak může dostat na místa, kam by se běžně nedostal , pokud dokáže zadržet dech tak dlouho.

Co může být šokující než pěst udělaná z ... puttyho ? No , každopádně , máte ji k dispozici . Postupem ve hře máte možnost své útoky vylepšovat , a tak se z jednoduchého úderu může stát hrozivý elektrický útok.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings