One Piece Grandline Girls On Vacation Nico Robin Ver.A

Obrázek
34,58 EUR 28,58 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 660 points
This product can be obtained as:83 000 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 16.4
Code273972PNBP19281PProducerBanprestoWarranty24 months
Specifications
Product LineOne Piece
Description

One Piece Grandline Girls On Vacation Nico Robin Ver.A je perfektní volbou pro fanoušky populárního anime One Piece! Tato figurka přináší Nico Robin ve verzi A na dovolené, připravenou v růžovém plavkách a pestré plážové pokrývce. S jejím živým výrazem a dokonalým provedením je tato figurka skvělým způsobem, jak přidat zábavu a styl do vaší sbírky.

One Piece Grandline Girls On Vacation Nico Robin Ver.A je součástí produktové řady One Piece, která je vytvořena s maximální péčí o detaily a kvalitu. Každá figura je pečlivě navržena a vyrobena, aby zachytila charakter postav a připomněla nám jejich nezapomenutelné chvíle.

Tato figurka je vyrobená z kvalitního materiálu, který je trvanlivý a odolný proti poškození. Její velikost je ideální pro umístění na poličku či stůl a její design a barvy jsou také skvělou volbou pro dekoraci interiéru, jako jsou herní místnosti, obývací pokoje nebo pracovny.

Přidejte do své sbírky One Piece Grandline Girls On Vacation Nico Robin Ver.A a nechte ji zazářit s touto úžasnou figurkou! Nezmeškejte příležitost získat skvělý kousek a vyjádřit svou lásku k One Piece.

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings