ONE PIECE DXF THE GRANDLINE LADY WANOKUNI VOL.4 HIYORI - 16 cm

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
25,15 EUR 20,79 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 220 points
This product can be obtained as:61 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code259945PNBP18210PEAN4983164182101ProducerBanprestoWarranty24 months
Specifications
Product LineOne Piece
Description

Nabídka:
Vítejte v našem online obchodě! Představujeme vám ONE PIECE DXF THE GRANDLINE LADY WANOKUNI VOL.4 HIYORI - 16 cm. Tento jedinečný kolekcionářský kousek je součástí oblíbené série figur One Piece.

Tato postava HIYORI, měřící 16 cm, zaujme každého fanouška One Piece. Je precizně zpracována s důrazem na detaily a kvalitu. Figurka ohromuje svými půvabnými tvary a živými barvami, které dokonale vystihují originální komiksový styl.

ONE PIECE DXF THE GRANDLINE LADY WANOKUNI VOL.4 HIYORI - 16 cm je ideální pro sběratele, fanoušky anime nebo prostě pro každého, kdo oceňuje skvělé umělecké zpracování. Tento exkluzivní kousek bude skvělým doplňkem vaší sbírky a může také sloužit jako perfektní dárek pro vaše blízké.

Produktová řada One Piece je známá po celém světě a stále získává na popularitě. Tato figurka je skvělou příležitostí pořídit si unikátní kousek z této slavné série. Udělejte si radost a přidejte si do sbírky ONE PIECE DXF THE GRANDLINE LADY WANOKUNI VOL.4 HIYORI - 16 cm ještě dnes!

Závěrem, naše online obchod je zde pro vás. Nabízíme vám široký výběr kvalitních produktů a rychlou dopravu, abyste si mohli užít nákupní zážitek bez stresu. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme vám za váš zájem a těšíme se na vaše objednávky!

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings