Nobunagas Ambition: Sphere of Influence - Ascencion (PS4)

Obrázek
17,88 EUR 14,77 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:858 points
This product can be obtained as:42 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 26.2
Code082586ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreStrategy games
Cover Languageanglicky
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline
Image and SoundDolby Digital 5.1
Age Rating16+
Description

Hra Nobunaga Ambition: Sphere of Influence-Ascension

zdůrazňuje některé z najepickejších soubojů a důležitých událostí éry Sengoku v Japonsku, během níž myriády vojenských velitelů a lordů bojovali o nadvládu nad územím. Hráči budou moci zažít všechny události, které vedly od rozdělení země, až po založení klanů a formování spojenectví, které se odehrávaly před nevyhnutelným konfliktem, po kterém se objevil první šógunát.

Hra umožňuje hráčům hlubší ponoření a porozumění do událostí, a také poskytuje bližší pohled na vytváření pevností a armád, hráči mají extra možnost začít hru z pozice důstojníka a postoupit hodnostmi, čímž se z Vás stane důležitý vojenský diktátor, možná samotný diktátor celého Japonska. Hra také nabídne historickým nadšencům možnost zažít samotnou éru v rámci historicky přesné simulace. Hráči budou mít možnost ovládat oblíbených důstojníků a lordů, hra obsahuje masivní škálu s více než 2000 různými postavami, z nichž si můžete vybrat.

Řada známých jednotlivců nabízí unikátní události a exkluzivní mise se speciálním zaměřením na Yukimura Sanada, slavného japonského samuraje, o kterém mnozí jeho současníci říkali jako o nejsilnějším bojovníkovi v Japonsku. Svou cestu začal ve věku 16 let, hráči mohou následovat život Yukimura a výzvy, které podstoupil v období Sengoku, až po jeho konečnou porážku během obléhání Ósaky. Úplně poprvé zažijte život důstojníka válčících států. Budete postupovat od služebníka, přes lorda zámku, až po Daimyo.

Užijte si rozmanité herní styly.

Důstojníci získají panství na vládnutí, které je přiměřené jejich postavení. Zažeňte nepřátel, kteří Vás napadnou a nechte si poradit od lidu při vývoji Vašeho panství. S touto verzi máte možnost hrát jako sluha. Jako samostatný důstojník ovládáte Vašich bojovníků a přeháníte se bojištěm, co přidává novou perspektivu do bojů. Budou představeny obléhání a námořní souboje.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings