Nintendo Switch Online - Family Membership - 365 days

Obrázek
41,65 EUR 34,42 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 020 points
This product can be obtained as:101 000 points
Digital Distribution - licence will be sent trough e-mail
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 16.7
Code272396PNdigital distributionEAN045496403171Producerdigital distributionWarranty24 months
Specifications
Digital DistributionYes
Type of digital licenseGames membership
Gaming platformNintendo Switch
Description

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Toto členství je pro celou rodinu uživatele Nintendo Switch. Všichni uživatelé konzole na které bude kód aktivován budou moci využívat všech výhod členství.

Internetová služba Nintendo Switch Online nabízí svým uživatelům přístup k online hrám, ukládání savů do cloudu pro kompatibilní tituly, a také Nintendo Entertainment System - rostoucí výběr klasických her pro NES, které lze nyní hrát online.

Online hraní
Užijte si kompetitivního a kooperativního online hraní s přáteli i rivaly z celého světa v podporovaných Nintendo Switch hrách, jako je například Mario Kart 8 Deluxe nebo Splatoon 2.

NES & Super NES - Nintendo Switch Online
Využijte přístupu k rozrůstající se knihovně klasických NES & Super NES her kdykoliv a kdekoliv - s novými online možnostmi a dalšími vylepšeními, jako například HD rozlišení, filtry a speciálním ukládáním!

Ukládání savů do cloudu
Ukládejte svá data bezpečně a automaticky online, abyste k nim měli neustálý přístup. Zjednoduší vám tak obnovení herních dat v případě, že byste svou konzoli Nintendo Switch ztratili, nebo přešli k nové. Buďte si vědomi: není kompatibilní se vším softwarem.

Smartphone aplikace
Využijte související Nintendo Switch Online smartphone aplikaci k používání voice chatu a přístupu k speciálním funkcím v podporovaných Ninendo Switch hrách. K užívání této služby musí uživatel být starší 13 let a mít vlastní Nintendo účet.

Exkluzivní nabídky pro členy
Užijte si škálu nabídek určených pouze pro členy, jako jsou například exkluzivní produkty, které si mohou zakoupit pouze členi Nintendo Switch Online!

Expansion Pass
Své členství je možné upgradovat o Expansion Pass. Jednoduše si zakoupíte toto základní členství zde u nás a následně si v menu konzole "Nintendo eshop" - "Nintendo Switch Online" zvolíte Změnit členství na Membership+Expansion Pass.
Rozšíření členství je však třeba doplatit.

S tímto členstvím získáte přístup ke všem výhodám běžného členství Nintendo Switch Online a k tomu ještě rozšiřující se knihovnu her z konzolí Nintendo 64 a SEGA Mega Drive, a přístup k placenému obsahu ke stažení – Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise DLC.


Zahrajte si klasiky z konzole Nintenda 64
Zahrajte si hry z rozšiřující se knihovny Nintendo 64 na vaší konzoli Nintendo Switch, a to včetně her Super Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Mario Kart 64 a mnohých dalších. Některé hry zahrnují také přidanou online funkci, takže můžete nově soutěžit a spolupracovat se svými přáteli.

Zahrajte si hry z konzole SEGA Mega Drive
Zahrajte si hry z rozšiřující se knihovny SEGA Mega Drive na vaší konzoli Nintendo Switch, a to včetně her Sonic The Hedgehog 2, Ecco The Dolphin, Streets of Rage 2 a mnoho dalších. Některé hry zahrnují také přidanou online funkci, takže můžete nově soutěžit a spolupracovat se svými přáteli.

Řada DLC zdarma!
Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise
Tým Plánovačů ráje vás potřebuje! Přidejte se k Lottie a jejímu týmu v jejím vzdáleném letovisku a plňte sny o perfektní dovolené svých oblíbených postav z Animal Crossing.

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass!
Osm tratí bude vždy vydáno v jednom balíčku, celkově se můžete těšit na šest balíčků. Do konce příštího roku hru obohatí hned 48 tratí!
....a další v následujících měsících

 


 

 

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings