Ninchirin Katanas "TENGEN UZUI" Demon Slayer - pair - 78 cm

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (8)
Obrázek (7)
170,2 EUR 140,6 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:7 998 points
This product can be obtained as:399 900 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 28.3
Code258363PNAM088XProducerChladneZbrane.euWarranty24 months
Specifications
Type of weaponKatanas
Description

NINCHIRIN KATANY "TENGEN UZUI" DEMON SLAYER - PÁR

"Poslouchej! Já jsem bůh!"

Tengen Uzui je jednou z vedlejších postav oblíbeného anime Demon Slayer a hlavní postavou Entertainment District Arc. Jedná se o bývalého člena Demon Slayer Corps a také lovce, který v boji užívá 2 meče. Tengen na první pohled působí jako velice arogantní, výstřední a okázalý jedinec. Za touto maskou se však skrývá jeho starostlivá povaha, kterou ukazuje jen těm, kteří mu jsou nejvíce blízcí. Nyní i Vy můžete vlastnit zbraň tohoto schopného bojovníka a to v pevném, pouzdře, jenž má zádový přehoz!!!

Další kousek z oblíbeného Anime Demon slayer. Nádherně a detailně propracovaná párová replika Ninchirin katan, které v boji užívá jedna z nejoblíbenějších postav, jménem Tengen Uzui. Chopte se meče a vyrazte na lov démonů s těmito stylovými meči za bezkonkurenční cenu!!!

Oba meče jsou svým designem totožné. Celková délka obou mečů je přesně 78,4 cm. Zahnutý, jednosečná čepel je vyrobena z nerezové oceli a zbarvena 1:1 s originální předlohou. Jelikož se jedná o výstavní repliku, ostří meče není broušeno a nedoporučujeme jej ostřit. Meč není určen k sekání ani kontaktního šermu. Ovšem na prostorový trénink se využít dá. :) 

Tsuba (záštita) meče je tvarována a zbarvena 1:1 s originálem. Dál navazuje pevná rukojeť, zakrytá imitací rejnočí kůže a bavlněným opletem v rudé barvě. Celá rukojeť měří 30 cm. tudíž máte dost místa na uchopení a díky opletu nemá rukojeť tendence prokluzovat. Rukojeť je zakončena hlavicí, ke které se dá přidělat pevný řetěz, který je součástí balení a spojuje oba meče. 

Součástí balení je také pevné pouzdro z ekokůže v černé barvě. Toto pouzdro má na sobě připevněné stahovací řemeny, díky čemuž jej lze pohodlně nosit na zádech. Toto pouzdro k sobě drží silný suchý zip, takže se nemusíte bát že by Vám jeden z mečů spadl na zem. :) 

Ninchirin Katany "TENGEN UZUI" bude skvělým společníkem na lov démonů, ale i jako skvělý doplněk ke cosplayi. :) Délka 78,4 cm
Délka čepele 47,5 cm
Délka rukojeti 30 cm
Hmotnost celková 2503 g
Hmotnost 1 kus 1047 g
Materiál karbonová ocel, tkanina, ekokůže

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings