NBA Live 09 (X360) použité

NBA Live 09 (X360) použité
Second-hand
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code025444
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Specifications
Description
NBA LIVE 09 je zpět s nejlepší basketbalovou videoherní simulací a dokonalou autenticitou a konektivitou. Přesto zůstává maximálně přístupná i začínajícím hráčům.

Díky novým funkcím, jako je Pick and Roll Control, Defensive Lockdown Control, Signature Playcalling a Quickstrike Ankle-Breakers, bude hraní NBA LIVE zábavné od samého začátku. Ti, kdo budou potřebovat pár tréninků navíc, se mohou vydat s NBA Academy do tréninkového kempu NBA LIVE 09 a pilovat tam své dovednosti.

NBA LIVE 09 přepisuje pravidla a od základů mění způsob pohledu na herní sportovní simulace. Funkce Dynamic DNA napodobuje hráče NBA s maximální přesností v plném slova smyslu.

Funkce NBA LIVE 365 shromažďuje statistická data z Dynamic DNA a převádí je do skutečnosti. NBA LIVE 09 se tak neustále vyvíjí a věrně reflektuje dění, které sledujete na palubovkách, ve vašem virtuálním světě. Podobně jako ve skutečném zápase NBA si hráči mohou přivodit zranění, volné hráče lze podepsat na poslední chvíli, velcí hráči odcházejí a ti bezejmenní se naopak chystají prorazit. Pokud jste opravdovými sportovními fanoušky, pak je toto splněním vašeho snu – NBA LIVE 09 je po celou sezónu stále aktuální.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.