Nacon Daija Arcade Controller (XSX)

Kompatibilní také s Xbox One a Windows 10/11.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (1)
Obrázek (3)
214,0 EUR 176,9 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:10 380 points
This product can be obtained as:519 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 29.7
Code277071PNXBXARCADESTICKEAN3665962013184ProducerNACONWarranty24 months
You will receive a gift for this product
Specifications
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Game GenreHorror games, Shooters
Image and SoundDolby Digital 5.1
Age Rating18+
Features of Game1 player only offline
Description
Z předností arkádového ovladače Nacon Daija Arcade Stick, určeného pro hraní bojových her, mohou v jeho druhé generaci těžit i majitelé herních konzolí Xbox Series X|S, Xbox One a počítačů s Windows 10/11. Dosáhněte na zcela novou výkonnostní úroveň a užijte si vyšší míru pohodlí při hraní vašich oblíbených bojových her díky arkádovému ovladači vytvořenému ve spolupráci s ostřílenými hráči e-sportu. Stejně jako v případě první generace se i na vývoji tohoto modelu podílela také profesionální francouzská hráčka Marie-Laure „Kayane“ Norindrová.
Postupte v bojových hrách na úroveň, o které se hráčům s tradičními herními ovladači může jen zdát!
• Páčka a akční tlačítka v turnajové kvalitě od japonské společnosti SANWA – značky upřednostňované profesionálními hráči.
• Možnost kompletně přemapovat všechna tlačítka – vytvářejte vlastní herní profily s pomocí doprovodné aplikace Daija Arcade Stick dostupné v obchodě Microsoft Store.* Aplikace obsahuje i českou lokalizaci.
• Funkce zámku – soustřeďte se na souboj bez rizika, že omylem stisknete nesprávné tlačítko v tu nejhorší možnou chvíli.
• Pohodlné a přesné ovládání s texturovanou opěrkou pro zápěstí a dvěma různými zakončeními páčky.
• Připojení sluchátek s mikrofonem skrze 3,5mm zdířku na přední straně.
• Vyměnitelný horní dekorativní panel – vyberte si ze dvou dodaných vzorů nebo navrhněte vlastní s využitím přiloženého prázdného panelu. Šablonu pro návrh dalších panelů si můžete stáhnout z www.nacongaming.com.
• Balení obsahuje arkádový ovladač, 3m odpojitelný kabel s konektory USB-A a USB-C, tři horní dekorativní panely, dvě zakončení páčky a nezbytné nářadí.
* Vyžaduje připojení k internetu. Ke stažení z obchodu Microsoft Store pro Xbox Series X|S, Xbox One a PC s Windows 10/11.
O Kayane:
Profesionální francouzská hráčka Marie-Laure „Kayane“ Norindrová je výraznou osobností současné e-sportovní scény. S bojovými hrami začala už v devíti letech a hraním Street Fighteru, Dead or Alive a Soulcaliburu si rychle vydobyla zasloužené místo na výsluní. Ve věku dvaceti let se stala držitelkou Guinnessova světového rekordu v nejvyšším počtu umístění v první trojce v soutěžních utkáních v bojových hrách v ženské kategorii. Poté, co se prosadila i jako televizní novinářka a influencerka, se vrátila ke kompetitivnímu hraní s hrou Soulcalibur VI, kterou také v Evropě usilovně propagovala.
Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings