Moving Out 2 (XONE/XSX)

Obrázek
34,08 EUR 28,17 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 636 points
This product can be obtained as:81 800 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code275205ProducerXbox One gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures, family games
Cover Languageanglicky
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Optional AccessoriesPS Vita Remote Play Supported
Age Rating3+
Features of Game1-4 players offline
Image and SoundDolby Digital 5.1
Description
Moving Out je zpět – bláznivější než kdy dřív a navíc i s možností online hraní! Vraťte se do města Packmore a využijte svoje stěhovácké dovednosti ve zbrusu nových i v několika již známých a u hráčů oblíbených dimenzích. Pomozte postavit na nohy stěhovací firmu Smooth Moves a staňte se špičkovým specialistou v oboru aranžování a přemisťování nábytku!

Moving Out 2 je ulítlé pokračování světoznámého fyzikálního simulátoru stěhování. Vklouzněte do své pracovní uniformy a sami nebo až s třemi přáteli pomozte obyvatelům města Packmore i dalších míst sbalit se a odjet!

• Multidimenzionální lokální i online hra více hráčů: Přátelé, kteří stěhují společně, se baví společně! Ať už máte chuť na lokální kooperaci, nebo online hru více hráčů na různých platformách, doručíme vám balíček přesně podle vašich představ!

• Nové dobrodružství: Už dávno nepůsobíme jenom v Packmoru... S pomocí mezidimenzionálních portálů budete moct zkoumat nové světy plné rozpustile potrhlých výzev a chaotické akce, která polechtá vaši bránici.

• Nové postavy i vracející se oblíbenci: Moving Out 2 nabízí zbrusu novou skvadru neskutečně roztomilých postav, protože firma Smooth Moves v mezidobí přijala několik nových, snaživých stěhováků! Nemusíte se ale bát, Rye Yu a Sidney jsou pořád na její výplatní listině...

• Hra pro každého: Asistenční režim?! Máme! Široká škála možností zlepšujících přístupnost?! Máme! Spousta postav a nespočet přesně padnoucích modelů a skinů pro všechny módní nadšence?! Máme! Máme! Máme!
Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings