Metroid: Samus Returns (3DS)

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
48,42 EUR 40,01 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 324 points
This product can be obtained as:116 200 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:tomorrow
Code085112EAN045496475567ProducerNintendo 2DS & 3DS gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAction Adventures, Shooters
Text LanguageEN, FR, DE
Audio LanguageEnglish
Cover LanguageEnglish
Features of Game1 player only offline
Age Rating7+
Description

Legenda se vrací ve velkém stylu

Postavte se nebezpečnému terénu, smrtícími životními formami hemžící se planety, coby legendární lovkyně odměn Samus Aran. Vaše mise? Zlikvidovat hrozbu Metroidů v mistrovském přepracování hry pro Game Boy z roku 1992! Ve hře Metroid: Samus Returns se hráči dočkají nových útoků a schopnosti, které jim pomohou na cestě touto intenzivní akční plošinovkou. Jedná se tak o skvělé seznámení s Metroid sérií i o perfektní návrat pro ostřílené lovce odměn se specializací na mimozemskou havěť.

 

Herní prvky:

Tato intenzivní akční plošinovka byla kompletně přepracována do poutavých 3D vizuálů s pomocí bohaté atmosferické palety barev.
Klasická hratelnost titulu Metroid II: Return of Samus byla doplněna o řadu svěžích herních prvků jako jsou nové schopnosti využívající tajemný energetický zdroj jménem Aeion, silný protiúder na blízko či mód volného míření ve všech směrech.
Čeká na vás spousta tajemství k odhalení a pokud jich odkryjete dostatek, možná dokonce zvládnete rozluštit tajemství historie planety SR388.
Společně se hrou do obchodů dorazí také dvojice nových amiibo figurek, a to Samus Aran a Metroid. Tato hra bude dále kompatibilní s amiibo figurkami Zero Suit Samus a Samus.
Více informací o tomto i dalších titulech společnosti Nintendo se dočtete v tiskových zprávách na webových stránkách mojenintendo.cz.

Kompletní seznam kompatibilních amiibo ?gurek pro tento a další tituly společnosti Nintendo najdete na webových stránkách nintendo.com/amiibo/compatibility.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings