Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth - Collector's Booster

Obrázek
Advance booking
41,40 EUR 34,22 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 946 points
This product can be obtained as:97 300 points
Wednesday 28.6
Personally Most:Wednesday 28.6With a delivery company:Wednesday 28.6
Code256528PN96825ProducerWizards of the CoastWarranty24 months
Specifications
Type of Card GamesBooster packs
Description

V tajnosti Sauron vytvořil posilovač – mnohem silnější než ty, které vlastnil elf, trpaslík nebo člověk. V tomto Collector Booster Sauron zapečetil ty nejneuvěřitelnější karty, aby ozdobil Středozem: fólie, karty Showcase, karty Borderless a další. Kdo ví, co by tyto karty dokázaly ve špatných rukou? Alespoň s vámi víme, že budou vypadat skvěle.

Každý Collector Booster obsahuje 15 karet Magic: The Gathering a 1 oboustranný žeton Traditional Foil s kombinací 5–7 karet vzácnosti nebo vyšší a 3–5 karet Uncommon, 3–6 Common a 1 Land. Každý balíček obsahuje celkem 8–10 karet tradiční fólie.

Obsah:
Magic Meets The Lord of the Rings – Zažijte oblíbený příběh Pána prstenů prostřednictvím nádherného umění a napínavé hry sběratelské karetní hry Magic: The Gathering.

Připojte se k The Fellowship – ponořte se do Středozemě s jedinečnými herními mechanismy a úžasným uměním, které vás vtáhnou do tohoto epického příběhu
Nejlepší posilovač pro sběratele – Sběratelské posilovače jsou zkratkou k nejúžasnějším kartám v sadě, s balíčky plných vzácných karet, lesklých fóliových karet a speciálních alt-art, alt-frame karet.

Plno vzácných karet – Každý sběratelský booster je plný těžko dostupných karet, přičemž v každém balíčku je 5–7 karet rarity nebo vyšší.
8–10 fólií v každém balíčku – každý balíček obsahuje 8–10 karet s lesklou tradiční fólií
Obsah — 12 The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Collector Boosters, s 15 kartami MTG v každém balíčku + 1 karta Traditional Foil Box Topper

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings