Madden NFL 12 (X360) použité

Obrázek (34687)
Used
3,70 EUR 3,70 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:180 points
This product can be obtained as:9 000 points
In Stock
Personally Most:todayWith a delivery company:tomorrow
Code052782PNZvláštní režim DPHProducerXbox 360 gamesWarranty12 months
Specifications
Text LanguageEN
Cover LanguageEN
Audio LanguageEN
Game GenreSport games
Age Rating3+
Features of Game1-4 players offline, 2 and more co-op online, 2 and more co-op offline, 2-8 and more players online, Network Features
Image and SoundDolby Digital 5.1
Description
Madden NFL 12 pokračuje v bohaté tradici herní série a nabízí fanouškům NFL realističtější zpracování než kdykoli předtím. Obsahuje všech 32 týmů, stadionů a hráčů populární ligy amerického fotbalu. Jedním z nejdůležitějších vylepšení je zbrusu nový systém srážek, který vám pomáhá udržet plnou kontrolu nad hráči až do okamžiku nárazu. Nový systém přidává přes 100 povedených animací nárazu, včetně čtyřiceti hromadných nárazů, ke zprostředkování intenzivnějších, silnějších i navazujících hitů.

Přes 100 obranných vylepšení umělé inteligence přináší tu nejchytřejší obranu v historii. Hráči v zóně i při osobní obraně optimálně rozpoznávají děj a reagují na něj, v případě potřeby dokáží samostatně uvažovat a reagovat nezávisle na taktických pokynech, což zajišťuje spolehlivější práci celého týmu. Hra nabídne také jednu z nejžádanějších funkcí vůbec, a to tvorbu vlastních herních plánů změnou existujících plánů, nebo tvorbou vlastního. K dispozici máte celkem 400 ofenzivních či defenzivních variant ze 75 jedinečných herních plánů.

Madden NFL 12 nabídne také 32 specifických týmových prezentací, včetně jedinečných týmových rituálů, maskotů a roztleskávaček. Přes 500 dynamických kamer pro vysílání z každého stadionu, dynamický střih a expertní NFL kameramany přímo na hřišti. Čekají na vás stovky vizuálních vylepšení ve všech oblastech hry, zahrnující vybavení hráčů, helmy, samolepky, fyziku míče, změny způsobené počasím, 3D trávu a nové specifické animace podtrhující osobnost každého z hráčů. Dále se můžete těšit na rozšířené soupisky, zcela nový systém skautingu nováčků či volné agenty. V režimu Superstar pak můžete vylepšovat vlastnosti své hvězdy v trénincích i zápasech.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08