Lego Rock Raiders (PSX) použité

Obrázek
Used
14,43 EUR 14,43 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:700 points
This product can be obtained as:35 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 29.7
Code277298PNVAT margin scheme, without original cover and manualEAN5036749006268ProducerPS1 games (Retro)Warranty12 months
Specifications
Description

PS1 Lego Rock Raiders je strategická videohra vydaná pro konzoli PlayStation (PS1) v roce 1999. Hra je založena na populární sérii stavebnic Lego Rock Raiders, které se zaměřují na těžbu zdrojů a stavbu v prostředí skalních jeskyní.

Ve hře Lego Rock Raiders hráči převezmou kontrolu nad týmem Rock Raiders, skupinou statečných horníků, kteří se vydají na misi do neprozkoumaných podzemních jeskyní. Hlavním cílem je těžit suroviny, jako je krystal, energie a rudy, a vybudovat základnu pro Rock Raiders, aby mohli pokračovat ve své misi.

Hra nabízí různé úrovně a mise, ve kterých musí hráči řešit různé problémy a výzvy. Patří mezi ně boj s kamennými monstry, oprava a budování infrastruktury, správa zdrojů a plánování strategií pro úspěšné dokončení úkolů.

Grafika hry je ve 3D a zachovává si charakteristický vizuální styl stavebnic Lego. Hráči mohou ovládat a pohybovat se po jeskynním prostředí, stavět stavby a používat různé nástroje a vozidla k průzkumu a těžbě zdrojů.

Lego Rock Raiders také zahrnuje aspekt ekonomického řízení, kdy hráči musí správně spravovat omezené zdroje, jako je energie a suroviny, aby udrželi svou základnu funkční a dosáhli cílů.

Hra získala uznání za svou kreativitu, inovativní herní mechanismy a přizpůsobení herního zážitku prostřednictvím známých stavebních bloků Lego. Oblíbený byl zejména mezi fanoušky Lega a strategických her, kteří si chtěli vytvořit a spravovat své vlastní podzemní dobrodružství.

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings