Kutná Hora: Město stříbra CZ

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
62,23 EUR 51,43 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:3 018 points
This product can be obtained as:150 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 24.6
Code267599PNCGE00071EAN8595558305612ProducerMindokWarranty24 months
Specifications
Text LanguageCZ
Type of GameStrategic games
Number of Players2-4 players
Age Rating12+
Description

Stříbro – tento vzácný kov již brzy promění původně klidné údolí ve středních Čechách v jedno z nejvýznamnějších měst středověké Evropy.

Jako hlava jedné z tehdejších vlivných rodin budete u toho. V této původní české strategické hře se postavíte do čela městských cechů, budete těžit stříbro a vybudujete Kutnou Horu!

Hra je v češtině.

Přidejte se k dalším ambiciózním cechovním vůdcům v těžbě a rozvoji slavného Města stříbra v období jeho prudkého hospodářského růstu a expanze ve 14. století — od prvního nálezu stříbra u cisterciáckého kláštera až po stavbu Kutné Hory, která se rychle stala jedním z nejvýznamnější města střední Evropy.

Kutná Hora je historická městská eurohra pro 2–4 hráče, která nabízí skutečný zážitek z nabídky a poptávky, kde každá vaše akce má dopad na dynamický ekonomický systém hry.

V každém kole se hráči střídají ve výběru akcí z ruky oboustranných karet, aby se zapojili do strategických plánů, jako je těžba, nákup pozemků, na kterých lze stavět, získávání povolení, stavění budov pro své přidružené cechy, zisk z jejich produkce a další. kurz zaměřený na stavbu katedrály svaté Barbory.

Asymetrická povaha dostupných cechů každého hráče umožňuje vysoce interaktivní kola, kde každé rozhodnutí ovlivní ekonomiku a další hráče zajímavým způsobem, když rozšiřují své doly a budují infrastrukturu napříč sdílenou deskou.

Těžte rudu a přetavte ji do bohatství stříbra za účelem rozšíření tohoto krásného historického města, ale dbejte na to, abyste vyvážili své osobní cíle a potřebu dalšího růstu města. Všechno je propojeno a někdy cesta k osobnímu vítězství závisí na prosperitě mnoha.

Získejte vliv řízením cechů a přispěním k prosperitě města prostřednictvím těžby, tavení, stavby, jídla, zábavy a dalších.

Pořiďte a postavte cechovní budovy, které poskytují výhody a synergie tematicky navazující na historický hospodářský rozvoj slavného českého města.
Zažijte dynamickou reálnou ekonomiku nabídky a poptávky, která se mění s každým učiněným rozhodnutím.

Každá hra vypráví jiný příběh.
Společně pracujte na stavbě majestátní katedrály svaté Barbory a s každým dokončeným milníkem získejte stále mocnější výhody.

Komponenty:
oboustranný plán Kutné Hory,
plán radnice,
95 karet,
130 figurek,
počítadlo kol,
4 dvouvrstvé desky hráčů,
2 stojánky na karty,
11 dílků sv. Barbory,
18 žetonů Bratrstva,
12 žetonů patricijů,
36 dílků budov,
27 dílků dolů,
4 dílky důlní technologie,
53 mincí,
4 přehledové karty,
pravidla hry

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings