Killer Frequency (PS5)

Obrázek
22,72 EUR 18,78 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 102 points
This product can be obtained as:55 100 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 25.6
Code266570EAN5056208818980ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Features of Game1 player only offline, Network Features
Age Rating12+
Description
Píše se rok 1987 a hodiny v malém americkém městečku Gallows Creek právě odbíjejí půlnoc. Rozhlasový moderátor Forrest Nash zahajuje živé vysílání, aniž by tušil, že ho čeká nejnáročnější směna jeho života...
Ujměte se role rozhlasového moderátora a pusťte se do řešení rozmanitých hádanek ve snaze pomoct volajícím, které pronásleduje tajemný vrah. To, jakým způsobem se v téhle hororové komedii postavíte ke každému hovoru, rozhodne o životě a smrti volajícího. Pálí vám to dost na to, abyste zachránili obyvatele Gallows Creek?
• Unikátní vyprávění z pohledu první osoby: Vžijte se do role moderátora noční rozhlasové talk-show, který se teprve nedávno přistěhoval z velkoměsta, kde upadl v nemilost. Zdejší policejní náčelník je mrtvý, a tak se obyvatelé městečka obracejí s prosbou o pomoc na vás, protože jste podle všeho jediný člověk ve městě, který jim takhle pozdě v noci zvedne telefon.
• Rozhodování v reálném čase a řešení hádanek: Pomocí větvících se rozhovorů komunikujte s řadou výstředních maloměstských postav včetně potenciálních obětí a podezřelých. Zkoumejte svoje bezprostřední okolí, shromažďujte stopy, čiňte rozhodnutí, řešte promyšlené hádanky a snažte se pomoct každému z volajících přežít noc.
• Retro hororové prostředí: Vraťte se do roku 1987 ve hře plné hádanek, inspirované hororovým žánrem takzvaných „slasher“ filmů. Zkoumejte věrně zrekonstruovanou rozhlasovou stanici a s využitím fyzikálního enginu manipulujte s desítkami objektů z časů minulých, jako je například plně funkční kazetový a gramofonový přehrávač. To vše s kompletně namluvenými postavami a za poslechu původního, vražedného soundtracku plného melodií inspirovaných osmdesátými léty, od rockových klasik až po synthwave.
Telefonní linka do studia je volná a vaši posluchači umírají touhou dovolat se…
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings