Iron Studios Statue Marvel Comics Spider-man No Way Home - Peter 3, scale 1:10 - 24 cm

Dimensions: 23.90 x 11.90 x 11.90 cm (H x W x L)
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
192,6 EUR 159,2 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:9 340 points
This product can be obtained as:467 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 29.7
Code278496PNMARCAS66222-10EAN618231950607ProducerIRON STUDIOSWarranty24 months
Specifications
Description

Spider-Man: No Way Home - Peter#3

Mladý hrdina z alternativního vesmíru, kterému jeho spojenci říkají „Peter-Three“, přijímá svou roli prostředního bratra z trojice tvořené různými verzemi sebe sama v jiném světě. Je připraven a ochoten pomoci své mladší verzi a své o něco starší verzi postavit se dvěma svým největším protivníkům a dalším nepřátelům, které dosud nezná, aby se každý mohl vrátit do svého vlastního vesmíru, a stále ho pronásleduje selhání při záchraně své zesnulé přítelkyně Gwen Stacy. Vyvinul své syntetické webové střílečky pomocí technologie Oscorp's Biocable ze svého světa a používá červený a modrý oblek rozdělený černými linkami a masku s velkýma očima jako průzory k ochraně své identity. Na podstavci ze dřeva a kovových konstrukcí z lešení na Liberty Island v New Yorku se úžasný stěnový lezec připravuje s rozevřenýma rukama připravený k akci. Iron Studios, reprodukované s maximální pozorností až do nejmenších detailů jeho obleku a anatomie, přináší sochu „Spider-Man Peter-Three BDS – Spider-Man: No Way Home – Art Scale 1/10“, inspirovanou filmem, ve kterém herec opakuje svou roli z filmů o Spider-Manovi Marca Webba.

V posmrtném poselství darebák Mysterio odhalil světu identitu Petera Parkera jako Spider-Mana a obvinil ho z jeho vraždy. Mladý Parker, který trpí následky tohoto odhalení, přestože byl zproštěn obvinění svým právním zástupcem Mattem Murdockem, hledá pomoc u čaroděje Dr. Strange, který sešle kouzlo, které všem vymaže paměť na jeho dvojí identitu. Když Parker začne žádat o změny kouzla, aby umožnil těm, které miluje, uchovat si své vzpomínky, něco se pokazí a toto poškozené kouzlo přivede padouchy z alternativních realit, kteří věděli o identitě Spider-Mana, otevírající portály z multivesmíru. Mladý hrdina proto musí čelit hrozbám Zeleného skřeta (Norman Osborn), Doktora Chobotnice (Otto Octavius) a Sandmana (Flint Marko), představených v trilogii filmů hrdiny režírovaného Samem Raimim v letech 2002 až 2007, společně s plazí ještěrkou (Dr. Curt Connors, D20) a filmy 20, které režíroval Ma. od Marca Webba, staženého ze svých vesmírů těsně před svou smrtí. Aby pomohl Peterovi, jeho nejlepší přítel Ned Leeds zjistí, že může otevřít portály pomocí mystických Sling Rings od Dr. Strange, a když se ho snaží najít, Ned přináší alternativní verze Parkera z vesmírů padouchů, přezdívaných Peter-Two (hraje Tobey Maguire) a Peter-Three (hraje ho Andrew Garfield) a pošlou je zpět k Peterovi Heallandovi do jejich Hollandy. příslušné vesmíry.

Obrovská událost v kinech, film poprvé shromažďuje různé verze postavy pocházející z odlišných adaptací, přinášející zpět herce Willem Dafoe (Norman Osborn), Alfred Molina (Otto Octavius), Thomas Haden Church (Flint Marko), Rhys Ifans (Dr. Curt Connorts) a Jamie Foxx (Max Dillon znovu jako předchozí produkční sousedství, stejně jako Garfield Magui z předchozí produkce) pavoukovec hrdina. Socha, která byla odhalena v pořadu Inside Iron Studios na YouTube, může tvořit dioráma vedle soch Spider-Man Peter-One a Spider-Man Peter-Two BDS – Spider-Man: No Way Home- Art Scale 1/10, jednotlivě k dispozici, a také samostatně reprezentovat jednu z ikonických verzí hrdiny pavoukovců z filmů. Všechny jsou k dispozici pro předobjednávku.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings