Gun (PS2) použité

Gun (PS2) použité
Second-hand
Your price incl. VAT5,86 EUR
Your price excl. VAT5,86 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:300 points
This product can be obtained as:15 000 points
Availability:
In Stock Qty 1
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
tomorrow
With a delivery company:
2-4 working days
Code005286
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Description
Westernová akce odehrávající se na Divokém Západě okolo roku 1880 v okolí městečka Dodge City. Gun je akční adventura, ve které ale kromě hlavních a vedlejších misí existuje mnoo dalších možností jak se pobavit, podobně jako je tomu v sérii Grand Theft Auto, místo aut zde ale naleznete koně a povozy.

Příběh vypráví o Coltonu Whiteovi, který doprovází svého otce na schůzku s přítelem. Schůzka se odehrává na lodi, je však náhle přerušena přestřelkou. V okamžiku útoku svěří otec Coltonovi medailon a se slovy, že není jeho pravým otcem ho shodí do řeky. Když se Colton na břehu probere, ujímáte se jeho role vy.
Čeká na vás nebezpečný divoký západ plný banditů a rengátů, zkorumpovaných šerifů a indiánů bránících vlastní zem. Touha odhalit pravdu a pomstít otce vás však nemilosrdně žene vstříc osudu.
Ve hře bude figurovat celá plejáda známých postav, mezi nimiž nebude chybět Wyatt Earp, Billy the Kid, Bat Masterson, Mysterious Dave Mather, Doc Holliday, Dirty Dave Rudabaugh, Jesse James, Hoodoo Brown a další.

Hlavní rysy :
- Země drsných chlapů s kolty u pasu a podlými myšlenkami na obzoru.
- Rozsáhlý interaktivní svět nebezpečného západního terénu od kaňonů, přes hory, pláně, lesy, zlaté doly, až po města.
- Vysoká variabilita ve hraní od ježdění na hřbetu koně, přes lovení zločinců, hraní pokru, chytání býků lasem a ještě mnohem více.