Generator Rex: Agent of Providence (3DS)

Obrázek
16,04 EUR 13,26 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:778 points
This product can be obtained as:38 900 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:tomorrow
Code266305EAN5030917101694ProducerNintendo 2DS & 3DS gamesWarranty24 months
Specifications
Description

Videohra „Generation Rex: Agent of Providence“ plná rychlé a intenzivní akce vás ponoří do srdce animované série událostí z roku 2011, kterou vytvořili tvůrci Ben 10.

Hrajte za Rexe, teenagera s jedinečnou schopností proměnit své tělo v biomechanický arzenál a bojujte s divokými mutanty, kteří ohrožují lidský druh v průběhu světové války. Stává se hrdinou! Hráč se bude vydávat za Rexe a zažije stejně jako postava z animovaného seriálu, co to znamená být hrdinou.

Vlastnosti:

AUTENTICKÁ ZKUŠENOST: Jako Redx prostřednictvím bezprecedentního scénáře napsaného tvůrcem série vytvořte svůj hrdinský osud využitím plného potenciálu svého neporazitelného mechanického těla.

STEJNĚ JAKO V ANIMOVANÉ SÉRII: Vyvíjejte Rexovy biomechanické zbraně. Znovu objevte síly v sérii a objevte nové nepublikované proměny!

DYNAMICKÉ AKČNÍ SEKVENCE: Živá a poutavá hratelnost bojů je obzvláště živá díky událostem v reálném čase, kterým bude hráč muset rychle čelit, dodržovat správné kombinace se správným načasováním, aby se dostal z problémů.

VIDEOHRA VYBRANÁ Z NEJOBLÍBENĚJŠÍ LICENCE OD 7 DO 15 LET: Přední televizní show. Od tvůrců Ben 10, recept na trhák určený pro děti.

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings