Funky Barn (Wii U)

Obrázek (28603)
16,45 EUR 13,60 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:798 points
This product can be obtained as:39 900 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:Monday 17.6
Code046135EAN8023171031859ProducerNintendo Wii-U gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreStrategy games
Cover LanguageEnglish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Image and SoundDolby Digital 5.1
Features of Game1 player only offline
Age Rating3+
Description
Narazte si slamák do čela, oblékněte ty nejušmudlanější montérky a popadněte Wii U GamePad – je čas ušpinit si ruce! Ponořte se do vlastního kousku úrodného venkova a nebojte se vytvořit nádhernou farmu plnou zvířat, plodin, stromů a vůbec všeho možného...

Pak z ní udělejte tu nejšílenější, nejbláznivější farmu, jakou si jen kdo dokáže představit – plnou ztřeštěných strojů a všemožných udělátek, které jste vy i vaše zvířata kdy viděli! Tohle není jen nějaká obyčejná farma...

Je to vaše farma – a je jako žádná jiná farma na světě!

POUŽÍVEJTE WII U GAMEPAD ZCELA NOVÝM ZPŮSOBEM!

Dotýkejte se, třeste, naklánějte, dokonce i mluvte – takto budete spravovat svou farmu. Anebo se můžete vrátit k osvědčené klasice s tlačítky a páčkou.

ZVÍŘÁTKA NA DOSAH RUKY

O tom není pochyb. Hvězdou tohoto bláznivého a ztřeštěného simulátoru farmaření jsou zvířátka. Každé z nich je jedinečné a má svou vlastní osobnost! Věnujte se jim jednotlivě a těšte se z výsledků: šťastná zvířátka jsou výkonná zvířátka, takže z nich máte větší zisk.

NEPŘEKONATELNÝ FARMÁŘSKÝ SANDBOX!

Funky Barn je nepřekonatelnou sandboxovou hrou, která poskytuje nástroje a možnosti, které potřebujete, abyste vytvořili přesně ten druh farmy, kterou jste vždycky chtěli!

VŠE SE TOČÍ OKOLO ZVÍŘÁTEK!

Chovejte běžná i ne zcela obvyklá farmářská zvířátka. Každé má svou vlastní ztřeštěnou osobnost: dokonce je můžete upravovat od hlavy až po ocas. Ale pamatujte, s každým se musíte nejdřív trochu naučit zacházet.

TVOŘTE A HRAJTE – PO SVÉM!

Sbírejte zmateně vyhlížející ovečky a házejte je do střihacího stroje, čímž získáte balíky vlny. Nažeňte nic netušící krávy do dojičky a získáte cenné mléko. Zachraňte slepice, které omylem spadly do řeky… pokud to vypadá, že na ni dosáhnete, tak na ni pravděpodobně dosáhnete!

KOCHEJTE SE!

Funky Barn se pyšní sytě barevnou, dynamicky animovanou grafikou a umožňuje vám přiblížit si svůj výtvor tak, abyste ho viděli hezky zblízka. Také se zde nachází spousta tajných míst a odměn, které můžete za své úsilí získat.

STRATEGIE ÚSPĚCHU!

Peníze utrácejte s rozumem. Rozmazlujte zvířátka tím, že se o farmu budete dobře starat, a celý prostor se snažte využít co možná nejlépe. Postarejte se o škůdce a přírodní katastrofy. Dokonce můžete obchodovat s místními farmáři, aby vaše farma jen vzkvétala.

VÝZVY A DALŠÍ!

Zvolte si ze 3 farem, jejichž obtížnost postupně vzrůstá, nebo si výzvu připravte sami a vyzkoušejte své farmářské dovednosti v náročných situacích. Převezměte farmu, která se vymkla kontrole, a pokuste se ji přivést zpátky z pokraje zkázy v časovém limitu!
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings