Fujifilm INSTAX SQ LINK – Green

Obrázek (3)
Obrázek (3)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
152,8 EUR 126,3 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:7 180 points
This product can be obtained as:359 000 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 13.6
Code256505PN16785482ProducerFujifilmWarranty24 months
Specifications
ColorZelená
Description

Rozšiř si obzory s tiskárnou INSTAX SQUARE Link. Tiskárna pro smartphony, která nejen fascinuje, ale také tě spojí s tvými nejmilejšími. Nejlepší okamžiky tvého života si přece zaslouží připomínku. Prostřednictvím aplikace SQUARE Link můžeš posílat personalizované fotky přes INSTAX Connect ostatním uživatelům aplikace SQUARE Link. Stačí je vyzdobit popisky, filtry nebo samolepkami a připravit k vytištění.

Hlavní parametry
Tiskněte obrázky ze svého smartphonu s připojením Bluetooth a používejte bezplatnou aplikaci
Tiskárnu lze použít s filmy Instax SQUARE ve formátu 86 x 72 mm
Kreativní možnosti díky AR efektům
Nová funkční klávesa pro funkci opakovaného tisku
Stylové LED světlo informuje o režimu a stavu baterie
INSTAX Connect
Tiskárna SQUARE Link tě spojí klidně až s druhým koncem světa. Jednoduše si fotku uprav pomocí samolepek a textu prostřednictvím aplikace SQUARE Link a poté ji odešli přes oblíbenou aplikaci sociálních sítí, kde si ji ostatní mohou otevřít, vytisknout a pokochat se jí.

Nejlepší tip: Nastav si v aplikaci připomenutí události, abys dostal upozornění v den, kdy máš odeslat jedinečný okamžik.

Režim AR Print
Režim: AR Print ti dává nekonečné možnosti. Je to první režim INSTAX, který dodá tvým snímkům další rozměr pouhým naskenováním QR kódu telefonem.
Režim: přidej Special FX Daruj umění vyjádřit se Dodej svým snímkům další animované "wow" pomocí originálních Special FX. Máme pro tebe narozeninové dorty, duhu nebo třeba bubliny, které tě oslní.
Režim: přidej text Předej osobní vzkaz Umocni svůj snímek skrytou zprávou. Vzletný, pestrobarevný vzkaz v rozšířené realitě, který hovoří jasnou řečí.
Režim: přidej fotku Daruj víc ze svého světa Tohle není jen tak ledajaký obrázek. Je to kouzelná brána, která rozšiřuje příběh o další obrázek. Představ si ho jako svět ve světě nebo mem v memu.
Režim: přidej pozadí Přidej efektní vzhled Přidáním průsvitného barevného bloku do obrázku dosáhneš živějšího výrazu. Chceš ho doplnit nebo dodat snímku kontrast? Je to jen na tobě.
Režim: přidej kresbu Dopřej si trochu volnosti Rozpustile (nebo úmyslně) čmárej po celé fotce. Nakresli na snímek svůj nový účes nebo třeba adresu.
Snadný tisk
Perfektní dokonalost Svou šanci jsi dostal, teď buď kreativní. Přidej text, trochu snímek ořízni, změň kontrasty nebo sytost, třeba použij i filtr. Nakonec se připoj bezdrátově přes Bluetooth k zařízení SQUARE Link, přejeď prstem nahoru a tiskni. Je to snadné.
Zarámuj to Je jedno, jestli chceš snímku dodat motiv, předvést své tvůrčí schopnosti nebo skrýt někoho na fotce. Jednoduše dodej své fotce trochu osobitosti pomocí zábavného dekorativního rámečku.
Zastav a tiskni Máš video plné akce, ale chceš zastavit záběr v čase? Pomocí aplikace SQUARE Link můžeš zachytit a vytisknout snímek chlupatého kamaráda, který se nepřestává hýbat. Nebo si vychutnej, vytiskni a sdílej ten okamžik, kdy se ti při jízdě na horské dráze "obrátil žaludek" - znáš to!
Vzpomínky na jednom místě Shromáždi, spoj se, setkej se - přiznejme si, že svět je lepší, když se spojíme. Stejně jako všechny tvé oblíbené okamžiky shromážděné na jedné SQUARE fotce pro snadné sdílení. Ať žije režim koláž!
Pohraj si s nálepkami Proč se omezovat jen jednou nálepkou na snímek, když máš na výběr stovky nálepek v aplikaci? Od samolepek "Všechno nejlepší k narozeninám" po "Miluji tě" - brzy poznáš své oblíbené, které můžeš bez námahy přidat ještě PŘED vytištěním snímku.
Technická specifikace
Způsob záznamu: 3-barevná expozice s OLED
Použitý film: Instax SQUARE instantní film (prodává se samostatně)
Počet snímků: 10 snímků/balení
Velikost obrázku: 62 mm x 62 mm
Počet pixelů expozice: 800 × 800 bodů
Rozlišení expozice: 12,5 bodů/mm (318 dpi, rozteč bodů 80 m)
Gradace expozice: RGB gradace 256 barev
Rozhraní: Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)
Formát obrázku pro tisk: JPEG, PNG, HEIF, DNG
Doba tisku: Přibližně 12 sec.
Možný počet vytištěných obrázků: Přibližně 100 (z plného nabití; počet výtisků závisí na podmínkách použití)
Zdroj napájení: Lithium-iontová baterie (vnitřní typ: nevyjímatelná)
Doba nabíjení: Přibližně 80 až 120 minut (v závislosti na okolní teplotě v době nabíjení)
Spotřeba energie: 3 W
Provozní prostředí: +5 oC až +40 oC
Rozměry hlavní jednotky: 105 mm × 37,5 mm × 127,5 mm (bez vyčnívajících částí)
Hmotnost hlavní jednotky Přibližně: 236 g (bez filmu balení)

Files
Soubor
DescriptionDownload

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings