FIFA 09 (PS3) použité

Německý obal a manuál
Obrázek (15665)
Used
3,75 EUR 3,75 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:180 points
This product can be obtained as:9 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code031118PNVAT margin schemeEAN5030932067869ProducerPS3 gamesWarranty12 months
Specifications
Product LineEA Sports
Game GenreRacing games
Description
Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem a upravte si hru tak, aby seděla vašemu stylu a dovednostem.

FIFA 09, kterou pohání fotbalový engine EA SPORTS třetí generace, obsahuje více než 250 dodatků a vylepšení herního jádra. Díky tomu může produkovat dosud nejlépe reagující, nejinteligentnější a nejrealističtější akci v dějinách této herní série. Bavte se obcházením obránců s lépe ovladatelným vedením a ovládáním míče, precizními střelami bez přípravy s vylepšeným mechanismem a nádherně načasovanými přihrávkami, s nimiž pošlete míč přesně tam, kam chcete. Nová pohybová fyzika hráčů kalkuluje s rychlostí a váhou hráče a podle toho určí vše od délky skluzu a razance hlavičky až po intenzitu srážky hráčů a výšku hráčova výskoku. Fotbalisté nyní reagují v závislosti na svých fyzických parametrech, přičemž v osobních soubojích o míč a nejlepší pozici pro hlavičkování dominují ti robustnější a silnější.

FIFA 09 disponuje novou funkcí Vlastní týmová taktika, která je vaší sadou nástrojů v roli trenéra prvního týmu. Vůbec poprvé máte možnost sáhnout dovnitř herního enginu, upravit si vlastnosti poziční hry a podpůrné hry vašich spoluhráčů a přesně rozhodnout o tom, jak váš tým bude reagovat na různé situace. Nyní jste tedy hráčem, trenérem i manažerem! Ve vaší kompetenci jsou také úpravy a tvorba vlastních taktických variant, takže hráči, ovládaní počítačem, a váš tým reagují tak, jako ve skutečnosti, resp. tak, jak si myslíte, že by měli. Své taktiky si můžete ukládat a poté změnit strategii s cílem využít slabiny soupeře, to vše v průběhu hry.

Nyní vám již nic nebrání v uskutečnění snu stát se profesionálním fotbalistou! Oblíbený mód Be A Pro byl nyní rozšířen o variantu hraní kariéry a možnost hrát v jednom týmu až s 10 přáteli, všemi na pevných herních pozicích. V Be A Pro: Sezóna si vyberete nebo vytvoříte profesionálního hráče a začnete rozvíjet jeho dovednosti na vybrané pozici v poli s nejvyšším cílem stát se národní fotbalovou legendou. Mód Be A Pro: Online tým 10 na 10 ve FIFA 09 změní způsob online hraní sportovních titulů. Umožňuje totiž hraní až 20 hráčů současně v jediné hře na pevně daných pozicích hráčů. Nestačí již myslet individuálně, ale v rámci celého týmu.

FIFA 09 přináší novou úroveň autenticity. Zážitek ze zápasu je nyní díky rozhodčímu a jeho asistentům na hřišti téměř reálný. Diváci, stadióny, mezi nimi i 15 nových, a komentář byly detailně přizpůsobeny každému regionu.

Kompletní soubor informací o FIFA 09 je k dispozici na www.FIFA09.EA.com. Další významné inovace pro PLAYSTATION 3, Xbox 360 a PC verze budou odhaleny později v tomto měsíci a také v srpnu na Games Convention v Lipsku.

Hlavní rysy:

Vyladěný a propracovanější herní systém – Více než 250 dodatků a vylepšení herního jádra znamená pro FIFA 09 ve verzích pro PLAYSTATION 3 a Xbox 360 příslib věrohodné fotbalové simulace, která vám dovolí přizpůsobit si hru vašemu stylu a schopnostem. Nová technologie animací umožňuje preciznější střelbu a přihrávky bez přípravy, rychlejší a lépe ovladatelné vedení míče a vylepšené bránění. Nová fyzika hráčů, plně využívající potencionálu enginů pro platformy, nabídne realistické kolize fotbalistů, autentické postrkování o míč a větší variabilitu obranných zákroků.
Vlastní týmová taktika – Staňte se trenérem prvního týmu s možností jemně dolaďovat a vyvažovat pomocí posuvníků 11 taktických aspektů a volit ze 140 útočných a 40 obranných variant (celkem tedy 50 tisíc kombinací). Hráči ovládaní počítačem a váš tým tak pracují, jako ve skutečnosti, resp. tak, jak si myslíte, že by měli. V průběhu hry si můžete ukládat své taktiky a poté změnit strategii s cílem využít slabiny soupeře. Strategie lze navíc sdílet s přáteli online*.
Be A Pro: Sezóna – Vyberte si, nebo vytvořte profesionálního fotbalistu a podstupte s ním test svých schopností v průběhu čtyř sezón. Zvládněte hru na své pozici a rozvíjejte své dovednosti – přihrávky, střelbu, poziční hru, bránění aj. – abyste se nakonec stali národní legendou.
Be A Pro: Online tým 10 na 10 – Společně s až 10 přáteli si vytvořte vlastní tým, kde má každý přesně určenou pozici, a vyzvěte na souboj další podobná mužstva. Nestačí již myslet individuálně, ale v rámci celého týmu.
Vylepšená inteligence brankářů – Brankáři si sami vyhledávají lepší postavení, realističtěji reagují na střely a po zákroku jdou rychleji zpět na nohy.
Modifikovatelné ovladače – Nakonfigurujte si ovladač přesně na míru, nastavení uložte a případně snadno nahrajte online. Pro dokonalé ovládání přiřaďte tlačítkům určité akce tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. *Pro hraní online je nutné PŘIPOJENÍ K INTERNETU.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings