FaceBreaker (PS3) použité

Obrázek (8080)
Used
on request on request
This product is not available for purchase
Not on sale
on request
Code268755PNVAT margin schemeEAN5030930065003ProducerPS3 gamesWarranty12 months
Specifications
Description
Blíží se renesance žánru boxerských arkádových her. Tato novinka z dílny tvůrců Fight Night Round 3 nabízí drsnou zábavu, propracovaný herní systém a atraktivní stylizovanou grafiku. V agresivním arkádovém světě, plném postav s přerostlým egem, má každý boxer jedinečné atributy a charakteristický styl. Postavte Romea, „latinského milovníka“, známého údery pod pas, proti Molotovovi, přerostlé ruské mlátičce se sklonem k nečistému způsobu boje, a podívejte se, jak obstojí Romeovy údery hřbetem ruky proti nepovoleným Molotovovým výbušninám. Vložte do svých zápasů trochu osobní motivace – nahrajte si do hry fotografie obličeje, vytvořte jeho realistickou podobu prostřednictvím nástroje Photo Game Face a postavte se skutečnému kamarádovi či rivalovi.Porazte svého soupeře na hlavu a pověste si jeho hlavu jako trofej na stěnu své virtuální síně slávy, kde si můžete donekonečna připomínat své slavné okamžiky. Pokaždé, kdy někoho v ringu složíte, získáte další hlavu do své sbírky. Vydejte se lov hlav dalších boxerů, poté nahrajte online klip z vašeho souboje a zasaďte ještě větší ránu jejich pověsti.Se širokým úsměvem na tváři zasypte svého protivníka sprškou ran do obličeje a s uspokojením sledujte, jak je váš postup znázorňován v reálném čase destrukcí jeho fasády. Vybaveni mocnými zvedáky a direkty na hlavu a tělo počkejte na ten nejlepší okamžik a udeřte s maximálním efektem. FaceBreaker vám pomůže znovu najít potěšení z triumfu nad protivníkem.

Hlavní rysy:

FaceBreaker — Střídejte rychlé výpady s nezadržitelnými kombinacemi úderů – háky, zvedáky a direkty – a užívejte si pohled na pocuchanou soupeřovu fasádu. Další ponížení mu způsobíte vystavení jeho hlavy jako trofeje ve své Síni slávy.
Pick up and Punch — Jádro systému boje bylo vyvinuto tak, aby odpovídalo třem hlavním předpokladům: citlivá reakce, přístupnost a rozvrstvenost. Zasypte protivníka ničivými sériemi úderů na hlavu a tělo a hledejte ten nejvhodnějším moment k zasazení drtivé rány, která rozhodne zápas.
Photo Game Face — Nahrajte si svůj obličej – či snad někoho slavnějšího? – online a sdílejte jej na EA SPORTS World.
Modifikovatelní boxeři — Vyberte si hlavu z online galerie, nebo si nahrajte vlastní. S více než 60 nastavení, řízených posuvníky, kompletní paletou barev a skříní plnou oblečení a vybavení jsou vaše možnosti nekonečné.
Online galerie — Vylepšete si reputaci a nahrajte videozáznamy svých nejlepších zápasů na EA Sports World, nebo si stáhněte vytvořené boxery anebo jejich hlavy do své kolekce.
Lov hlav do Síně slávy — Udělejte z tohoto kumbálku zářivou galerii svých úspěchů, jejíž stěny budou zdobit hlavy soupeřů na připomínku vašich slavných triumfů.
12 nových partnerů do ringu — Pokud se vám nedaří najít kamarády ve skutečném světě, čeká zde na vás 12 neuvěřitelných postav, s nimiž, nebo proti nimž můžete bojovat. Každá je obdařena jedinečnými atributy a specifickými druhy útoků.
Brawl for it All — Absolutně nejextrémnější boxerský turnaj. Prokažte své schopnosti, probojujte se přes každého soupeře a průběžně získávejte pásy pro vítěze.
Couch Royale — Kouzlem této hry je multiplayer. Při vzájemných soubojích s kamarády si posílejte po pokoji ovladač a šťavnaté poznámky. Šrámy si z jednoho kola do druhého odnáší všichni a tak je boj férový bez ohledu na úroveň dovedností.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings