EVERSPACE 2: Stellar Edition (PS5)

Obrázek (348508)
38,93 EUR 32,17 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 888 points
This product can be obtained as:94 400 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 24.6
Code266577EAN5016488140348ProducerPS5 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreRPG
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Image and SoundDolby Digital 5.1
Features of Game1 player only offline
Age Rating12+
Description
Usedněte do pilotního křesla hbité vesmírné stíhačky, svádějte nelítostné souboje, překonávejte brutální výzvy a nechte se odměnit pohádkovou kořistí. Ve svižné vesmírné střílečce EVERSPACE 2, určené pro jednoho hráče, zkoumejte válkou zničené hvězdné soustavy demilitarizované zóny ve Hvězdokupě 34 a v každé zdejší obrovské, ručně vytvořené oblasti odhalujte dávná tajemství, řešte originální hádanky a čelte nebezpečím všeho druhu.
Prožijte napínavý sci-fi příběh naklonovaného pilota Adama, hledajícího si své místo v nekonečném vesmíru. Zatímco se události z jeho minulosti proplétají se zájmy vzájemně soupeřících frakcí, demilitarizovaná zóna se rychle blíží bodu varu. Unikněte ze zajetí koloniálů, proplouvejte intrikami místních vůdců, vyhýbejte se kultistům, které temná energie dočista připravila o rozum, a braňte se útokům cizinců lačnících po válce.
Ke svému přežití budete potřebovat víc než jen důvtip, štěstí a zručnost v boji. Budete muset dát dohromady i tým specialistů, kteří vám pomohou splnit si svůj sen opustit demilitarizovanou zónu. Potkávejte staré přátele a poznávejte nové spojence, každého s vlastním příběhem. Přidají se k vám během misí, dají vám k dispozici své jedinečné, dále vylepšitelné dovednosti, odemknou nové schopnosti a pomohou vám postoupit zase o něco dál.
• Vydejte se na vzrušující cestu: Poznávejte cizí rasy, odhalujte záhady, pátrejte po pokladech a braňte svůj náklad před zločineckými bandami ve vzrušující třicetihodinové kampani. Kompletáři se pak mohou ponořit do vesmíru EVERSPACE ještě hlouběji a strávit víc než devadesát hodin plněním všech vedlejších misí, dokončováním všech výzev a objevováním všech skrytých tajemství.
• Nechte promluvit svoje lasery: Likvidujte nepřátele ve stylu EVERSPACE – uhýbejte, zrychlujte, provádějte výkruty, vrhejte se s prstem na spoušti do divokých soubojů a zanechte za sebou stopu z vesmírného šrotu. S využitím široké škály zbraní a schopností se vypořádejte s drony, stíhačkami, těžkými bombardéry i mocnými bojovými loděmi. Ale pozor na přílišné sebevědomí! Mohutná mateřská plavidla a strážci Starobylých dokáží prověřit schopnosti i těch nejzkušenějších pilotů. Abyste získali převahu i proti drtivé přesile, nezbude vám než naučit se umně využívat prostředí ve svůj prospěch.
• Zkoumejte galaxii: Ponořte se do vesmíru EVERSPACE a zkoumejte ho svým vlastním tempem. Demilitarizovaná zóna i okolní oblasti Hvězdokupy 34 překypují hlavními i vedlejšími misemi, aktivitami, událostmi a tajemstvími, která je zapotřebí odhalit. Zažehněte hyperpohon, objevte víc než stovku jedinečných, ručně vytvořených lokací v sedmi odlišných soustavách a zanechte mezi hvězdami trvalý odkaz.
• Hrajte po svém: Rozšiřujte svou soukromou sbírku lodí díky prakticky nekonečné zásobě stíhaček jedinečných tříd a vylepšete svoje plavidlo k dokonalosti. Obchodníci ve hvězdokupě vám za poplatek pomohou získat vylepšené modely plavidel nebo pošlou vaši stávající loď do úschovy, zatímco vy budete zkoušet nový typ lodě. Chytře kombinujte moduly, zbraně, zařízení a perky tak, aby odpovídaly vašemu individuálnímu hernímu stylu a aktuální misi.
• Pátrejte po tajemstvích: Chytří piloti jsou úspěšní piloti. Vybírejte skrýše psanců, prohledávejte vraky plné kořisti a sbírejte starobylé poklady rozeseté po všech volně přístupných oblastech demilitarizované zóny. Prohledávejte objekty, řešte hádanky, ničte asteroidy a znovu zprovozňujte starodávné ruiny ve snaze zmocnit se i toho nejposlednějšího pokladu.
• Získejte bohatou kořist: Pátrejte po vylepšeném vybavení a rozšiřujte svůj arzenál mocných kombinací rozličných zařízení. Hledejte kořist, která vyhovuje vašemu hernímu stylu, ale buďte ochotni opustit svou komfortní zónu a vyzkoušet i něco nového. Buďte připraveni najít a využít synergických efektů mezi vybavením, perky, zařízeními a loděmi, abyste plně zužitkovali jejich potenciál.
• Nechť lov započne: Dokončením rozsáhlé kampaně hry EVERSPACE 2 to nekončí! Vydejte se do procedurálně generovaných adrenalinových oblastí s vysokým rizikem nebo starověkých trhlin, ve kterých budete moct důkladně otestovat svou loď i svoje štěstí proti stále houževnatějším nepřátelům. Uspějte a za odměnu získejte legendární vybavení s obrovskou silou a mimořádnými schopnostmi.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings