Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons (PS4)

Obrázek
19,46 EUR 16,09 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:944 points
This product can be obtained as:47 200 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code273404EAN5016488140522ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreFighting games
Cover LanguageEnglish, French, Italian, Spanish
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline, Network Features
Age Rating12+
Description
Pusťte se do boje ve stylu Dvojitého draka v tomto novém přírůstku do kultovní série mlátiček Double Dragon!
Píše se rok 199X, v ulicích New Yorku zpustošeného jadernou válkou zuří nepokoje a kvete zločinnost. Jeho obyvatelům nezbývá než každý den bojovat o holé přežití. Město ovládly zločinecké gangy, které při vzájemném soupeření o jeho úplné podmanění terorizují vše, co z něj ještě zbylo. Dva mladí bratři – Billy a Jimmy Leeovi – nehodlají nové poměry už dále snášet a rozhodnou se gangy z města vyhnat.
Prozkoumejte rané začátky mladých mistrů bojových umění a postavte se novým i známým nepřátelům v alternativním příběhu, jehož neotřelé roguelitové zpracování přináší s každým průchodem hrou zcela novou šanci na originální akci, v rámci které se díky jedinečné dynamické struktuře úrovní obtížnost jednotlivých misí mění v závislosti na pořadí, v jakém je absolvujete.
Střídejte se v boji jako klasické duo Billy a Jimmy, dejte místo nich šanci Marian a strýčku Matinovi nebo experimentujte s devíti dalšími odemykatelnými postavami, z nichž každá ovládá vlastní speciální pohyby a nabízí jedinečný herní styl. V lokální kooperaci dvou hráčů se pak při čištění zaplevelených ulic New Yorku ve spolupráci s přítelem akce zčtyřnásobí.
• Týmová akce: Vyberte si dva libovolné bojovníky a během hraní mezi nimi plynule přepínejte. Získáte tak nespočet možností, jak drtit nepřátele pomocí ničivých komb, jakož i provádět nevídané obranné a útočné pohyby.
• Rougelitová mlátička: Poznejte nekonečné možnosti znovuhratelnosti díky funkci dynamického výběru misí. Pořadí, v jakém si misi vyberete, ovlivní její délku, počet nepřátel i její celkovou obtížnost. Sami se pak rozhodněte, v čem se vaše postavy na konci každé mise zdokonalí s pomocí náhodně generovaných a za peníze zakoupitelných vylepšení, nebo si peníze pošetřete pro případné oživení vašich postav v průběhu budoucích misí.
• Třináct odlišných hratelných postav: Pusťte se do boje s Billym, Jimmym, Marian a strýčkem Matinem a s využitím žetonů získaných cestou postupně odemykejte pestrou soupisku devíti dalších postav, z nichž každá má svůj vlastní herní styl a přednosti. Strategicky si vyberte svou dvojici bojovníků s ohledem na silné a slabé stránky každého z nich.
• Herní zážitek i odměny ve vašich rukou: Nastavením úrovně obtížnosti ovlivněte množství žetonů, které během hry získáte, a tyto žetony následně použijte k odemčení obsahu ze specializovaného obchodu, například nových postav, všemožných tipů a spousty dalších lákadel. S pomocí modifikátorů můžete navíc také zapnout režim trvalé smrti nebo i nekonečný režim.
• Lokální kooperace: Pozvěte kamaráda a společně vyčistěte ulice New Yorku v režimu lokální kooperace podporujícím hru dvou hráčů.
Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings