Detailed replica "LEVIATHAN AXE" God of War, HQ! - 102 cm

Obrázek_(1)
Obrázek_(1)
Obrázek_(2)
Obrázek_(3)
Obrázek_(4)
Obrázek_(5)
Obrázek_(6)
170,2 EUR 140,6 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:7 998 points
This product can be obtained as:399 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code262464PNHK8877FBProducerChladneZbrane.euWarranty24 months
Specifications
Type of weaponAxes
Description

DETAILNÍ REPLIKA "LEVIATHAN AXE" GOD OF WAR, HQ!

"Och ano... Poznal bych ji kdykoliv."

Sekeru Leviathan z herní série God of War již z našich stránek dobře znáte. Nyní Vám však přinášíme její light verzi, která je kompletně vyrobena z pevné pryskyřice. Tato nová verze je znatelně lehčí, mobilnější ale stále nádhernou replikou, kterou si můžete nejen vystavit, ale i užít jako doplněk ke cosplayi. :) 

Jak již bylo řečeno, celá sekera je vyrobena z pevné pryskyřice, díky čemuž je váha sekery snížena na úžasných 1,7 kg. Díky této váze se sekerou snadněji manipuluje a dá se tak skvěle využít k nějaké té choreografii, ovšem na kontaktní šerm sekeru využívat nedoporučujeme. Délka sekery je 102 cm a její vzhled je 1:1 totožný s herním originálem

Hlavice sekery je pokryta runami, které najdeme i na originální sekeře. Zdobení je provedeno velice detailně a při pohledu Vás okamžitě okouzlí. Délka ostří sekery je 28,3 cm. Topůrko sekery, jenž je pevně spojeno s hlavicí je též detailně zdobeno a tvarováno 1:1 s originálem. Pokud plánujete cosplay na Kratose, sekera "LEVIATHAN AXE" bude ideálním doplňkem, který Vám budou závidět samotní bohové. :)    

Sekera, kterou ve své výhni společně vykovali trpaslíci Brok a Sindri. Tato sekera byla vykována za účelem vyrovnat se moci Mjölniru a byla darována strážkyni, která je po své smrti předala Kratosovi. Nyní však může tato sekera patřit právě Vám! Chopte se sekery a postavte se tyranii Thora, jenž svým kladivem rozsévá smrt a zkázu! 

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings